Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Yağ Bezelerine iyi gelen LR ürünleri

 

 

lr-yağ-bezeleri

LR ürünleri Türkiye’de tanınmaya başlandıkça sevilmeye başlıyor. Her türlü cilt problemlerine karşı ürünleri bulunan LR firması cilt rahatsızlıklarına yardımcı ve destekleyicidir. Bugün ise sizlere anlatacağım ürün ciltte oluşan yağ bezesi için ideal bir üründür. Yağ Bezesi için kullanılmasını istediğimiz ürünler 1- Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, 2- LR Dermaintense Krem bu ürünleri yağ bezesi olan yere kulak çubuğu ile sadece yağ bezelerinin üzerine sürmeniz ile yağ bezelerinin iyileşme sürecinde yardımcı ve destekleyici ürünlerdir.

Özellikle yüz bölgelerinde meydana gelen yağ bezeleri insan cildinde hiç hoş görünmeyen sivilce tipidir. İnsan vücudu yağ bezelerini kendisi oluşturur. Ayrıca yağ bezelerinden sıkarak kurtulmaya çalışırsanız eğer cildinizde kalıcı hasarlar bırakmak ihtimaliniz çok yüksektir. Ciltte sıkarak yağ bezesi çıkartmak cilt çukurluğu gibi problemi de yanında getirdiğini bilmenizi isteriz. Bu tür risklere girmeyin ve LR’ın Dermaintense Krem ürününü kullanarak yağ bezelerinizin iyileşme sürecine yardımcı olur.

LR Dermaintense Krem Ürününü Katalog fiyatı üzerinden %28 indirimli alabilirsiniz. Bunun için LR Üyesi olmanız gerekmektedir. LR üyeliği ücretli değildir ve aylık bir ödeme talep etmez. Mağaza indirim kartı gibi düşünebilirsiniz.

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir