Menu

Yağ Bezelerine iyi gelen LR ürünleri

 

 

lr-yağ-bezeleri

LR ürünleri Türkiye’de tanınmaya başlandıkça sevilmeye başlıyor. Her türlü cilt problemlerine karşı ürünleri bulunan LR firması cilt rahatsızlıklarına kesin çözüm sunuyor. Bugün ise sizlere anlatacağım ürün ciltte oluşan yağ bezesi için ideal bir üründür. Yağ Bezesi için kullanılmasını istediğimiz ürünler 1- Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, 2- LR Dermaintense Krem bu ürünleri yağ bezesi olan yere kulak çubuğu ile sadece yağ bezelerinin üzerine sürmeniz ile yağ bezelerinin her geçen gün daha da küçüldüğünü görecek ve tamamen kurtulacaksınız.

Özellikle yüz bölgelerinde meydana gelen yağ bezeleri insan cildinde hiç hoş görünmeyen sivilce tipidir. İnsan vücudu yağ bezelerini kendisi oluşturur. Ayrıca yağ bezelerinden sıkarak kurtulmaya çalışırsanız eğer cildinizde kalıcı hasarlar bırakmak ihtimaliniz çok yüksektir. Ciltte sıkarak yağ bezesi çıkartmak cilt çukurluğu gibi problemi de yanında getirdiğini bilmenizi isteriz. Bu tür risklere girmeyin ve LR’ın Dermaintense Krem ürününü kullanarak basit bir şekilde yağ bezelerinizden kurtulmanız mümkün olabilir.

LR Dermaintense Krem Ürününü Katalog fiyatı üzerinden %40 indirimli alabilirsiniz. Bunun için LR Üyesi olmanız gerekmektedir. LR üyeliği ücretli değildir ve aylık bir ödeme talep etmez. Migros money indirim kartı gibi düşünebilirsiniz.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)