Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR İş Ortaklarına Ücretsiz Eğitimler

LR Türkiye genelinde LR Üyeleri için düzenlemiş olduğu ücretsiz seminerler düzenliyor. Bu eğitimlere katılımın çok büyük önem taşıdığınızı ve LR firmasında nasıl davranılması gerektiği ve potansiyel bir kişiye nasıl davranılması gerektiği hakkında bilgileri sizlere aktarıyor. LR Takım liderleri genelde bu tür organizasyonlar düzenler ve ortak bir noktada toplantı düzenlenir ve gerekli eğitim yaşanılan tecrübelere göre verilir. LR’ın yelpazesi gerçekten çok geniş ve sizin kazanmanız için tüm imkanlar kullanılmaktadır. Bu konuda sizlerin de bilgisi olması LR’ın istediği önemli hususlardan birisidir.

LR Ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız bazen yetmez, bu yüzden LR ile ilgili her türlü etkinliğe katılmanızı öneririm. Bizim grubumuzda mesela düzenli olarak gereken bilgiler bizlere aktarılıyor ve inanın bu bizim için çok büyük önem taşıyor. Herkesin farklı bir yaklaşımı ve farklı bir yöntemi vardır. Bu tecrübelerden mahrum kalmayın ve sizde bu etkinliklerin bir parçası olun. 

semin

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir