Menu

LR İş Ortaklarına Ücretsiz Eğitimler

LR Türkiye genelinde LR Üyeleri için düzenlemiş olduğu ücretsiz seminerler düzenliyor. Bu eğitimlere katılımın çok büyük önem taşıdığınızı ve LR firmasında nasıl davranılması gerektiği ve potansiyel bir kişiye nasıl davranılması gerektiği hakkında bilgileri sizlere aktarıyor. LR Takım liderleri genelde bu tür organizasyonlar düzenler ve ortak bir noktada toplantı düzenlenir ve gerekli eğitim yaşanılan tecrübelere göre verilir. LR’ın yelpazesi gerçekten çok geniş ve sizin kazanmanız için tüm imkanlar kullanılmaktadır. Bu konuda sizlerin de bilgisi olması LR’ın istediği önemli hususlardan birisidir.

LR Ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız bazen yetmez, bu yüzden LR ile ilgili her türlü etkinliğe katılmanızı öneririm. Bizim grubumuzda mesela düzenli olarak gereken bilgiler bizlere aktarılıyor ve inanın bu bizim için çok büyük önem taşıyor. Herkesin farklı bir yaklaşımı ve farklı bir yöntemi vardır. Bu tecrübelerden mahrum kalmayın ve sizde bu etkinliklerin bir parçası olun. 

semin

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)