Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Kireçlenme ve Eklem Ağrılarına LR Destekleyici Ürünler!

LR Aloe Vera Jel Krem

Malum belli yaştan sonra özellikle yaşlıların sıklıkla karşılaştığı Kireçlenme ve Eklem Ağrıları için sizlere bir ürün önereceğim. Bu ürün sayesinde ağrılarınızın iyileşmesine büyük yardımı olacağını söylemek isterim. Ben şahsen kendi annem ve babamda olan eklem ağrıları için önerdiğim LR ürünü sayesinde bize minnettar kaldıklarını söyleyebilirim. Madem LR iş ortağıyım LR ürünlerinden benim çevremdekiler de faydalanmalı diye düşündüm.

Ayrıca bakıyorum da genel olarak LR firmasının ürünleri gerçekten çok başarılı arkadaşlar, her şey para kazanma odaklı değil benim hayatımda ben bu işi yapmıyor olsaydım bile emin olun Almanya’da yetişmiş olduğumdan dolayı Almanların yapmış olduğu bu ürünleri gözüm kapalı alırdım. İyi ki LR ile tanıştım ve çevremdekilere bir faydam oluyor. İsteyene güzel bir gelecek sunuyorum, isteyene de şifa oluyorum. Bundan daha güzel bir duygu olabilir mi?

Kireçlenmeye İyi Gelen LR Ürünleri

Evet yukarıda size bahsettiğim Kireçlenme ve Eklen Ağrılarına iyi gelen ürünümüz Aloe Vera MSM Jel Krem bu ürünü Kireçlenme yaşanan veya ağrı olan bölgeye sürmeniz yeterlidir. Günde ihtiyaç halinde istenildiği zaman kullanılabilir. İçerdiği Aloe Vera ve pek çok şifalı bitkilerin yer alması ile uzmanların da bileşenlerini bir araya getirip bize hazır halde bu ağrı dermanını sunmuşlar.

Aloe Vera bitkisinin içerisinde yer alan jel’in oranı bu üründe daha fazladır. Bunun sebebi ise ağrılara ve Kireçlenmeye en iyi gelen doğal üründür. % 50 den fazla Aloe Vera jeli kullanılmıştır ve bu bitki sayesinde çoğu hastalıkların iyileşmesinde yardımcı olacağına inanıyorum.

Ayrıca Kireçlenme sorunu yaşayan hastalarının özellikle Aloe Vera Sivera Ballı İçecek kullanmalarını öneriyorum. İçeriden onarmalar’da çok yardımcı bir üründür. İçerdiği pek çok rahatsızlık giderici iyileştirici bitkisel karışım bulunmaktadır.

Uyarı: Sivera içeceğini Tip 1 Diyabet, Kanser hastaları, Tansiyon hastaları, Hamileler ve Emzirenler, Kan sulandırıcı ilaç kullananlar kullanamazlar!

Ağrı ve Kireçlenme Sorunu Olanlara Tavsiye Edebilirsiniz

Aloe Vera MSM Jel Kremi gönül rahatlığı ile arkadaşlarınıza veya çevrenizdeki sevdiklerinize önerebilirsiniz. Hiç bir yan etkisi bulunmuyor ve ağrılara, kireçlenmeye çok iyi geliyor. Çevresinde bu tür sıkıntıları olmayan hemen hemen yoktur diye düşünüyorum. Özellikle orta yaş ve sonrası insanlarda bu belirtiler ortaya çıkmaya başlıyor. En çok yaşlılarda belirtisi olan Kireçlenme ağrıları bunun için en ideal kullanılacak LR ürünü Aloe Vera MSM Jel Krem olduğunu unutmayınız.

Bu ürünün fiyatı da çok uygun olup, herkesin alabileceği şekildedir. Ayrıca LR üyesi olarak almak isteyen kişiler %28 indirimli olarak bu ürüne sahip olabilirler. Üyeliğin hiç bir aylık veya yıllık aidat ödeme gibi zorunluluğu yoktur. Ayrıca sizi bağlayan hiç bir sözleşmede yoktur. Bunu sadece migros indirim kartı olarak düşünün ve bu üyelik ile birlikte LR ürünlerinin tümünü %28 indirimli alma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

LR ürünleri ile ilgilenen ve indirimden faydalanmak isteyen kişiler aşağıdaki başvuru formunu doldurabilir.

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir