Menu

LR Kirpik Uzatıcı Serumu Sizi Şaşırtacak!

LR Kirpik Serumu Deluxe Activating Lash Serum

LR Kirpik Serumu Deluxe Activating Lash Serum

LR’ın bu mucize serumu ile daha uzun kirpikler ve daha dolgun kaşlara sahip olabilirsiniz. LR’da en çok merak konusu olan ürünlerden birisi olan ”Deluxe Activating Lash Serum” tüm bayanlar tarafından çok büyük ilgi gördüğünü ve uzayan kirpikler ile daha çekici olacağınızı söylemek isteriz. Bu arada sadece kirpikler için değil ayrıca kaşlarınız için de uygun bir ürün olduğunu ve seyrek kaş yapınızı da sıkılaştırdığını söylemek istiyoruz. LR Kirpik Serumu Alman firması olan LR’ın en güzel buluşlarından birisidir. İçerdiği özler ile kirpiklerinizin uzama hızını arttırıyor ve daha güçlü bir yapıya sokuyor.

Kirpiklerine değer veren bayanların kullanması gereken bir ürün olduğunu hatırlatmak istiyoruz ve bu ürünü LR üyesi olarak %40 indirimli alma şansınızın olduğunu da belirtmek istiyoruz. Dilerseniz sizlere bu ürün hakkında detaylı bilgi verelim ve içeriğinde neler var ve ne işe yarar öğrenelim.

LR Deluxe Activating Lash Serum Özellikleri

  • Kafein ve Amino Asitler: Kılların uzamasında etkisi büyük olan ve etkin maddedir.
  • Biotin Beptide: Kılların köklerinde hücre bölünmesi ve güçlenmesi görevini yapar ayrıca hızlandırır.
  • Pro Vitamin B5: Cansız ince tüyleri güçlendirerek besler.
  • Kızılyonca Özotu: Kıl kaybını durdurur ve uzamayı tetikler.

LR Kirpik Uzatıcı Serumu Kullanım Videosu

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Kirpik Uzatıcı Serumu Sizi Şaşırtacak!

  • merhaba sibel hanım ben bu serumu aldım fakat nasıl kullanacağım konusunda bilgi sahibi olamadım.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)