Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Kozmetik Ürünleri Kullananlar

LR Kozmetik sektöründe pek çok zengin ürün yelpazesi ile kullanıcılara hitap eden şekilde ürünlerini tasarlamaya devam ediyor. Özellikle LR ürünleri arasında yer alan LR Kozmetik ürünleri de kendi bünyesinde markalaştırılarak ayırt edilebilmesi kolaylaştırılmıştır. Kozmetik ürünleri olarak bilmeniz gereken LR Colours ve LR Deluxe konseptinde yer almaktadır. Bu iki seride bir birinden renkli ve kaliteli ürünlerdir. Profesyonel bir makyaj istiyorsanız eğer kozmetikte LR Colours ve LR Deluxe ile çalışabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri kullananlar hakkında da yorumları bu başlık altında toplayacağız. En azından LR Kozmetik Ürünleri Kullananlar, kullanmayanları bu konuda da aydınlatmış olur ve bilgi sahibi olur.

Ayrıca bu ürünleri kullanan bir çok LR üyemizin ürünlerinden çok memnun kaldığını ve hatta bayan kuaför salonu bir arkadaşıma LR Kozmetik ürünlerinin hepsini kabin olarak vermiştim ve müşterilerinden çok olumlu yorumlar duyduğunu bana ilettiğinde inanın çok sevinmiştim. Ben zaten LR Kozmetik ürünlerinin kalitesinden emindim ama bir başkasından bunu duymak daha hoş bir durum. Sizlerde LR Kozmetik tecrübelerinizi bizler ile paylaşırsanız seviniriz.

LR Colors

LR Colours Serisi

Bu seri çok güzel ve bizzat kendim de kullanıyorum. Her tipe uygun mükemmel renk seçenekleri, tartışılmaz mineral kalitesi, Paraben ve mineral yağlar içermeyen yumuşak tekstür, Ayrıca ürünlerimiz sentetik yağlar içermez, silikon kesinlikle içermez ve parfüm içermez. Tamamen zararlarından arındırılmış bir LR Colours kozmetik ürünleri sizleri bekliyor.

LR Deluxe

LR Deluxe Serisi

Deluxe serisi özellikle kuaförlerin de tercih ettiği bir seri olup, ayrıca bu serideki canlı renkler ile kaliteli bir makyaj yapmak mümkündür. Bu ürünler ile neler yapılır? Öncelikle Deluxe serisi ile çok farklı makyajlar yaparak farklılığınızı gösterebilirsiniz. Ayrıca en yüksek parfümeri kalitesi mevcuttur ki, bu çok önemli bir detaydır. Çok iyi uyum sağlayan temel baz tekstürler mevcuttur. Son olarak büyüleyici ve etkili efekt ürünleri ile serimiz sizleri bekliyor.

Buyurun siz LR Kozmetik ürünleri kullan veya kullanmak isteyenler yorumlarınızı bekliyoruz aşağı alanda.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

bir cevap var “LR Kozmetik Ürünleri Kullananlar

 • Farkımızın farkına varalım…
  BİR BAŞLANGIÇ YAPMAYA HAZIR MISINIZ?
  Biz Avrupa’nın en büyük labaratuvarlarına sahip tek Network Şirketiyiz.Biz dünyanın en büyük parfüm üreticisiyiz.
  Biz Kozmetik Ürünlerimiz ile VKE dünya kozmetik birliğine üye network şirketiyiz.
  Biz sağlık içeceğine fresenius enstitüsünden onay alabilmiş tek network şirketiyiz.
  Biz tüm ürünlerine dermatestten onay alabilmiş tek network şirketiyiz.
  Biz Mercedes’in Dünya’daki en iyi müşterisiyiz.
  Biz Wolkswagen’in Dünya’daki en iyi müşterisiyiz.
  Biz çalışanlarına ödül olarak araç dağıtan şirketler arasında Guinnes rekorlar kitabına girmiş tek network şirketiyiz.
  Biz Dünya’nın en büyük alovera üreten iki şirketinden biriyiz.
  Biz parfümlerimiz ile ifra parfüm birliğinden onay alabilmiş tek network şirketiyiz.
  Biz çok yüksek prim dağıtan tek network şirketiyiz.
  Biz çalışanlarına yurt içi yurt dışı ücretsiz eğitim veren tek network şirketiyiz.
  Ve şimdi siz 30 yıldır 28 ülkede kendini kanıtlamış şirketimize 85 tl veya 349 tl’lik başlangıç paketiyle ortak olabilirsiniz.
  LR iş ortağı olmak ve bunu ciddi manada kendi için geliştirmek isteyenler bana ulaşın.
  Bizler gibi sizlerde yapabilir, her ay artan bir gelir elde edebilirsiniz. Bu kadar kaliteli ve organik Dünya Markası ürünlere üye olarak sahip olabiliyorsunuz ve gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir