Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR L-Recapin Saç Dökülmesi Sonucu

L-Recapin Saç Dökülmesi

L-Recapin Saç Dökülmesi

Sizlere daha önceki yazılarımızda L-Recapin ürünlerini anlatmıştık ve sonuçları hakkında olabileceklerden bahsetmiştik. Çok kaliteli bir ürün olan ve stoklarına yetişemeyen LR firması en çok yoğun talebi L-Recapin setinde gördüğünü söylemek isteriz. L-Recapin Tonik ve L-Recapin Şampuanı sitemizde bahsettiğimiz şekilde kullanırsanız eğer en doğru sunucu alacağınıza inanıyoruz. Bir LR Üyemiz’in paylaştığı resmi sizler ile paylaşacağım ve henüz 3 hafta kullanmasına rağmen aradaki farkı siz görün ve siz karar verin.

LR’ın en çok satan ürünlerinden birisi L-Recapin ürününü üye olarak %28 indirimli alabilir ve tanıdıklarınızı da üye yapmanız doğrultusunda hem para kazanabilir hemde ürünleri indirimli alabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum alanından sorabilirsiniz. Size en kısa zamanda cevap vereceğim. Saç dökülmesi tarih olacak diyoruz ve sizinde bu mucize ürünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir