Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Microsilver Diş Macunu

LR Microsilver Diş Macunu

LR Microsilver Diş Macunu

LR ürünlerini tanıtmaya devam ediyoruz değerli ziyaretçilerimiz. ”LR Microsilver Diş Macunu” ürününden sizlere biraz bahsedeceğiz. Ürünümüz aslında pek çok LR İş Ortağı çalışanlarının tavsiye ettiği ve kullandığı üründür. Hemen hemen her eve girmeye başlayan ve göstermiş olduğu mucize tedavileri ile artık doktorların bile tavsiye edeceği bir ürün haline gelmiştir. Ürünü kısaca sizlere anlatmaya çalışacağım. Öncelikle bu macun diğer diş macunlarından farklıdır. Microsilver özelliği yani içerisinde bulunan gümüş sayesinde ağız içinde bakteri bırakmamaktadır. Biliyorsunuz ki, gümüş’ün anti bakteriyel bir özelliği mevcuttur.

Bu yüzden sağlık açısından çok faydalı bir ürün olduğunu ve güven ile herkese tavsiye edebileceğinizi söylemek isterim. Bu arada bu ürünün fiyatına gelince, diğer piyasada bulunan macunlar ile hemen hemen aynı fiyata sahiptir. Tabi LR Üyesi olarak bu ürünü alırsanız eğer.

Bu Ürünü %28 İndirimli Almak İstiyorsanız Aşağıda Yer Alan Forumu Doldurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir