Menu

LR Microsilver Diş Macunu

LR Microsilver Diş Macunu

LR Microsilver Diş Macunu

LR ürünlerini tanıtmaya devam ediyoruz değerli ziyaretçilerimiz. ”LR Microsilver Diş Macunu” ürününden sizlere biraz bahsedeceğiz. Ürünümüz aslında pek çok LR İş Ortağı çalışanlarının tavsiye ettiği ve kullandığı üründür. Hemen hemen her eve girmeye başlayan ve göstermiş olduğu mucize tedavileri ile artık doktorların bile tavsiye edeceği bir ürün haline gelmiştir. Ürünü kısaca sizlere anlatmaya çalışacağım. Öncelikle bu macun diğer diş macunlarından farklıdır. Microsilver özelliği yani içerisinde bulunan gümüş sayesinde ağız içinde bakteri bırakmamaktadır. Biliyorsunuz ki, gümüş’ün anti bakteriyel bir özelliği mevcuttur.

Bu yüzden sağlık açısından çok faydalı bir ürün olduğunu ve güven ile herkese tavsiye edebileceğinizi söylemek isterim. Bu arada bu ürünün fiyatına gelince, diğer piyasada bulunan macunlar ile hemen hemen aynı fiyata sahiptir. Tabi LR Üyesi olarak bu ürünü alırsanız eğer.

Bu Ürünü %40 İndirimli Almak İstiyorsanız Aşağıda Yer Alan Forumu Doldurunuz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)