Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Microsilver Plus Deo Roll-On Özellikleri

LR Microsilver Plus Deo Roll On

LR Microsilver Plus Deo Roll-On ürünümüz hakkında bilmek istediklerinizi bu yazımda bulabilecek ve aklınıza takılan tüm sorularınızı da aşağıda bulunan yorum alanından bana yazabilirsiniz. Sizlere kısa sürede cevap vermeye çalışacağım, elimden geldiğince yorumlarınıza yanıt veriyor ve sizlerin de merak ettiklerinize karşılık vermek istiyorum.

Öncelikle ürünümüz hakkında sizlere bilgileri vermeden önce ürün hakkında ilk görüş ve yorumu ben kendim paylaşmak istiyorum;

Microsilver Plus Deo Roll On ürünümüz bildiğiniz deo stick gibi kullanılan ve koltuk altı için uygulanan Antibakteriyel özelliğe sahip ürünümüzdür. Microsilver gümüş taneleri ürünümüzde kullanılmış olduğundan dolayı kullanılan alanda kesinlikle bakteri oluşumuna izin vermiyor ve var olan bakterileri de yok ediyor. Bu nedenle ben bu ürünü koltuk altımda uyguladığımda çok rahat hissediyorum kendimi.

Herhangi bir ter kokusu veya terlemeye bağlı koku oluşumunu önlemiş oluyorum. Ayrıca koltuk altı sık terleyen kişilere de şiddet ile öneririm, ben daha önce pek çok koltuk altı için ürün kullandım ama Microsilver Plus Deo Roll On kadar başarılı ter kesen ürün görmedim şahsen. Koltuk altı terleme oranını minimum seviyeye düşürerek sizi de özel günlerinizde mahcup etmiyor.

LR Microsilver Plus Deo Roll-On Öne çıkan özellikleri:

  • Koltuk altı ter kokusuna karşı 24 saat etkili
  • Alkol içermez
  • Alüminyum tuzları içermez
  • Terden oluşan bakterilerin oluşumuna izin vermez
  • Antibakteriyel özelliğe sahiptir
  • Paraben içermez
  • Renklendirici içermez

Peki Microsilver Plus Deo Roll-On hakkında Dermatest ne diyor?

Ürünümüz Dermatest GmbH 2010 Nisan ayında 4 hafta boyunca 25-76 yaşları arasında 20 kişide uygulanan testlerde katılımcıların %80’inde istenmeyen kokuların meydana gelmediğini onaylamıştır. 

LR Microsilver Plus Deo Roll-On kullanımı:

Ürünümüzün kullanımından iyi bir sonuç almak için her sabah ve duş sonrası koltuk altlarına sürünüz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.