Menu

LR Microsilver Plus Diş Macunu Özellikleri Nelerdir?

LR Microsilver Plus Diş Macunu Tanıtımı

Son yıllarda teknolojik gelişmelerin artmasıyla birlikte hayatımızın pek çok alanında değişimler söz konusu olmuştur. Özellikle sanayi içerisinde kullanılan teknolojik imkânlar, gıda ve kozmetik ürünlerinin kimyasal ile birebir temas içerisinde bulunmasına sebep olmuştur. Teknoloji bir yandan üretim hızını arttırırken bir yandan da kimyasalların oluşturduğu bir takım sıkıntıları karşımıza çıkarmıştır.

Teknolojiyle birlikte gündeme gelmekte olan kimyasal etkileri, günümüz imkânları dâhilinde, karşı koyulabilir ya da mücadele edilebilir bir hale gelmiştir. Oluşan yeni firmalar, kullandıkları doğal ürünler ile destekleyici ve takviye edici özelliklere sahip ürünleri piyasaya sunmuşlardır. LR olarak bilinen, LR Health & Beauty, otuz yıllık Alman tecrübesi ile piyasada tanınmakta olan bir firma olarak piyasada yer almaktadır. Sağlık ve kozmetiğe dair, destekleyici doğal ürünleri ile uzun yıllardır müşteri memnuniyetini sağlamış bir firma olarak bilinmeye devam etmektedir.

LR Microsilver Plus Diş Macunu, firmamızın sunmakta olduğu ve en çok talep gören ürünlerin arasında yer almaktadır. Sağlığı tehdit eden pek çok ürüne karşı, koruyucu ve destek verici takviye bir ürün olarak tercih edilmekte ve bu alanda başarılı bir ürün olarak takdim edilmeye devam etmektedir.

Diş Sağlığınızın Diş Macunu Seçiminde Ki Önemi

Günümüzde diş macunu tercihi yapılırken, dikkat edilmesi gereken pek çok ayrıntı bulunmaktadır. Fakat diş macunu seçimleri ne kadar dikkatli olursa olsun, gözümüzden kaçan ayrıntılar bulunabilmektedir. Bu yüzden, diş macunu seçerken doğal üretime daha yakın olan ve vücudu koruyucu niteliği olan ürünleri tercih etmek, daha sağlıklı sonuçlar vermektedir. Çünkü ağız ve diş sağlığı oldukça hassas bir konudur.

Hem estetik anlamda hem de sağlık sorunu anlamında diş görünümünün payı çok büyüktür. Sağlıklı dişler, düzenli bir bakım ve korumayı zorunlu kılmaktadır. Dolayısıyla hem doğru ürünü tercih etmek hem de tercih edilen ürünü dikkatli ve düzenli bir biçimde kullanmak, diş bakımı için birincil etken olarak bilinmektedir.

Microsilver Plus diş macunu, piyasa içerisinde bulunan diş macunlarından farklı bir takım niteliklere sahiptir. Üretimi nano teknoloji ile yapıldığı için diğerlerine nazaran daha hassas bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla birlikte, adından da anlaşılacağı üzere, saf gümüş taneciklerini içeren bir yapısı bulunmaktadır. Gümüşün anti bakteriyel bir özelliğe sahip olması dolayısıyla, Microsilver Plus diş macunu, ağız sağlığını koruyucu bir görev üstlenmektedir. Her türlü bakteriyle savaşmak adına, gümüşün gücünü diş macunu içerisinde sunan bu ürün, ağız bakımı için oldukça önemli bir ürün olarak piyasada yerini almaktadır.

Gümüşün uzun yıllardan beri bilinen anti bakteriyel özelliği, oldukça koruyucu bir görev üstlenmektedir. Bununla birlikte vücutta birikmiş olan toksinlere karşı da etkili niteliği de gümüşün karakteristik özellikleri arasında yer almaktadır. Microsilver Plus diş macunu, gümüşün bilinen bu gücünü en hassas bölgelerimizden biri olan ağız bakımı için kullanıldığı bir üründür. Gün içerisinde pek çok yabancı cisimle teması olan ağız içerisinde biriken zararlı bakterilerin, koruyucu bir ürüne ihtiyaç duyması sebebiyle üretilmiş olan bu diş macunu, toksinlerin atılmasına yardımcı olmakta ve böylelikle ağız bakımında önemli bir destek olarak bilinmektedir.

LR Microsilver Plus diş macunu, koruyucu ve anti bakteriyel özelliklerinin yanı sıra daha pek çok destek içeriğini de kullanıcılarına sunmaktadır. Örneğin,  diş eti iltihaplarının önlenmesine yardımcı olan bu ürün içerisindeki tanecikler sayesinde iltihap veya bakteriler sebebiyle oluşan ağız kokularının önlenmesine de yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte, düzenli kullanıldığında dişleri ve diş etini temizlemeye destek olduğu gibi aynı zamanda sigaranın diş üzerinde oluşturduğu lekelere karşı da ağız bakımına yardımcı olmaktadır.

Bu ürün, hem düzenli ağız bakımına destek verirken hem de ağız içerisinde ya da diş etlerinde oluşan belirli rahatsızlıkların tedavi sürecinde önemli bir destek olarak kullanılabilmektedir. Bu yüzden ağız sağlığı konusunda sorun yaşayanlar ile birlikte ağız bakımına önem veren ve düzenli bir bakım isteyen bireyler de, Microsilver diş macununu kullanabilmektedirler.

LR Ürünleri Ayrıcalıkları

Sağlık ve kozmetiğe dair hemen hemen her ürünü bulmanın mümkün olduğu firmamızın satışa sunduğu Microsilver diş macunu, gümüşün yıllardır bilinen gücünü kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Pek çok diş macununun aksine hem koruyucu hem de destekleyici bir ürün olması sebebiyle, geniş bir kitleye hitap etmekte olan bu ürün, günümüzde yoğun bir talep görmeye devam etmektedir. Bu talep, oluşan ihtiyacın ne kadar büyük olduğunu da göstermektedir.

Nitekim ağız bakımı pek çok kimsenin şikâyet ettiği ortak alanların başında gelmektedir. Bu yüzden, firmamız gümüşün destekleyici gücünü diş macunları ile birleştirerek ağız bakımında en çok kullanılan ürünlerin arasında yer almayı başarmıştır. Özellikle anti bakteriyel özelliği itibariyle düzenli kullanımda, ağız sağlığına yardımcı olmakta olan bu ürün, çürük ve plak oluşumunu da önlemektedir. Genel olarak en çok şikâyet edilen bu alanlarda yardımcı bir ürün olduğu için Microsilver, günümüzde en çok tercih edilen diş macunları içerisinde yer almaktadır.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)