Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Master Drink Formula Green ile Stres yok başarı var!

mind-master-zeka-icecegi

Aktif ve enerji dolu bir hayat yaşamak!

Ağustos ayı kataloğunda yer alacak olan bir başka ürünümüzden daha sizlere bahsetmek istiyoruz. Mind Master Brain & Body Performans Drink Yeşil Enerji Formula sloganı ile yola çıkan üründür. Ayrıca sadece bu içeceğin LR’da olduğunu sizlere söylemek istiyoruz. Almanya’da ve bir çok ülkede satışta olan ve bu üründen çok fazla olumlu dönüş alan LR firması sonunda çok beklenen ürününü Ağustos kataloğuna ekledi!

LR ürünleri arasında dikkatleri çekecek olan Mind Master Zeka ve Zihinsel olarak insanlara katkı sağladığını ve insanların bu içecekle hayata pozitif olarak baktığını söyleyen LR firması yaptığı pek çok testler ile bunu kanıtlamıştır. Bir nevi beyinde bakım sağladığını tahmin ettiğimiz ürünümüz ayrıca vücuda sağladığı enerjinin gücünü de hissettirmektedir.

Açıkçası biz Türkiye’de henüz ürünün nasıl ilgi göreceğini bilmiyoruz, fakat anlatılanlar gibi ise açıkçası bu ürün yok satacak gibi görünüyor. Hem bedeni hem zihne iyi gelen bu ürün özellikle sporcuların çok ilgisini çekeceğe benziyor. Şahsen bu ürünü 6 yaşından büyük olan çocuklarıma vermeyi düşünüyorum.

Mind Master Brain & Body Özellikleri:

  • Yorgunluğunuzu size unutturacak.
  • Metabolizmanızı düzene sokacak.
  • Sinir sisteminizi normal seviyede tutacak.
  • Oksidatif sinir hücrelerini koruyacak.
  • İçerdiği B12 vitamini ile metobolizmanıza katkıda bulunur.
  • B12 vitamini sayesinde sinir sisteminizi kontrol altında tutacak.
  • B12 vitamini ile zekanıza katkıda bulunacak.
  • İçerdiği Demir ile bedeninizi ayakta tutacak.
  • E vitamini ile sinir sisteminizi filtreleyecek.

Kullanımı:

Günde 80 ml kullanabilirsiniz, ayrıca zevkinize bağlı olarak su, meyve suyu ile sulandırarak içebilirsiniz. Tavsiye edilen günlük doz aşılmamalıdır. En iyi sonucu yemeklerden sonra içerseniz alırsınız.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir