LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Müşteri Memnuniyeti Gibisi Yok!

lr-musteri-memnuniyeti-2

LR ürünü kullanan biri ile tanıştım web sitemin aracılığı ile ve sırf LR ürünlerinden çok memnun olduğunu benim ile paylaşmak için benim ile tanışmak istedi ve özellikle LR Aloe Vera Diş Macunu kullandığını ve çok memnun kaldığını benim ile paylaştı. Kendisi kanser hastası ve kemoterapi gördüğü için her ürünü rahatlıkla kullanamıyor sanırım, yada her ürün ona iyi gelmiyor. Ayrıca kendisinden aldığım pozitif enerji ile kanseri yeneceğini düşünüyorum. Pozitif insanlar her zaman kazanan taraf olmuştur bu dünyada.

Geçmiş olsun diyorum kendisine ve LR sayesinde bir dost daha kazandım, bu işin güzel tarafı da hem çevrende çok kişi ile tanışarak yeni dünyalara yer açıyorsun, hemde para kazanarak işin keyfini çıkartıyorsun:) Buyurun LR üyesi olmak isteyenler sizleri de bekleriz. Aşağıda yer alan üyelik başvuru ve bilgi formunu doldurarak başlayabilirsiniz:)

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

Diğer yazılarımız:

2 Yorum var “LR Müşteri Memnuniyeti Gibisi Yok!

  • Merhaba Sibel Hanim Kemoterapi goren hastaya kanseri yenmesi için onerebilecegimiz ürün var mı?

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir