Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Nasır ve Topuk Çatlaklarına Doğal Yardımcı

Nasır ve Topuk Sertleşmesi Kremi

nasırLR Ürünleri arasında en çok ilgi gören ve çoğu cilt rahatsızlıklarına iyi gelen LR Propolis Krem Nasır ve Topuk Çatlakları için bire bir iyi gelen LR ürünüdür. Bu krem ile Nasır ve Topuk çatlaklarına, topuk sertleşmesine veda edebilirsiniz. Düzenli olarak Propolis kremi kullandığınızda kısa süre sonra sizi rahatsız eden bu tür cilt rahatsızlıklarından kurtulmanız mümkündür. Ayrıca Propolis Krem içerisinde bulunan yüksek oranda Aloe Vera bitki özü ve diğer bileşen bitki özleri ile birlikte muhteşem bir karışımdır. Almanya’da en titiz ve en hijyen bir şekilde üretilen bu ürün için çok çalışan Alman bilim insanları bu mucize kreme imzasını atarak insanlığa çok faydasının olacağını da açıklamalarında belirtmişlerdir.

 

LR Propolis Krem Nasır İçin Kullanımı

Öncelikle Nasır sıkıntısı çekenler için bu ürünü evet tavsiye ediyoruz, fakat bu ürün ile beraber bir de kullanmanız gereken Aloe Vera Acil Yardım Spreyi ile beraber kullanmanızı öneriyoruz. İlk önce Nasır olan bölgeyi Acil Yardım Spreyi ile temizliyoruz ve daha sonrasında ise LR Propolis Krem sürerek bunu günde en az 2 kere yapıyoruz. Sabah, akşam kafidir. Bu şekilde düzenli olarak kullanıldığında nasırınızın iyileşme sürecinde ürünümüz yardımcı ve destekleyici olacaktır.

LR Propolis Krem Topuk Çatlakları İçin Kullanımı

Ayak topuklarında oluşan sertleşme ve bunun beraberinde gelen topuk çatlakları insan hayatında çok sıklıkla rastlanan bir durumdur. Kim istemez ki, yumuşacık bir topuğu olsun. Bahsettiğimiz krem ile bu mümkün oluyor ve sizlerin de böyle bir durumdan şikayetiniz var ise eğer, kesinlikle Propolis Krem kullanmalısınız diyoruz.

Kullanımına gelince Nasır’da olduğu gibi Topuk çatlaklarında da Aloe Vera Acil Yardım Spreyi ile önce bölgeyi temizliyoruz, dezenfekte ediyoruz ve ardından Propolis Kremi topuğunuza iyice yedirerek sürüyoruz. Bunu da günde en az 2 kere uygulamanız gerekmektedir.

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir