Menu

LR Nasır ve Topuk Çatlaklarına Doğal Yardımcı

LR-Aloe-Vera-Propolis-Krem

nasırLR Ürünleri arasında en çok ilgi gören ve çoğu cilt rahatsızlıklarına iyi gelen LR Propolis Krem Nasır ve Topuk Çatlakları için bire bir iyi gelen LR ürünüdür. Bu krem ile Nasır ve Topuk çatlaklarına, topuk sertleşmesine veda edebilirsiniz. Düzenli olarak Propolis kremi kullandığınızda kısa süre sonra sizi rahatsız eden bu tür cilt rahatsızlıklarından kurtulmanız mümkündür. Ayrıca Propolis Krem içerisinde bulunan yüksek oranda Aloe Vera bitki özü ve diğer bileşen bitki özleri ile birlikte muhteşem bir karışımdır. Almanya’da en titiz ve en hijyen bir şekilde üretilen bu ürün için çok çalışan Alman profesörler bu mucize kreme imzasını atarak insanlığa çok faydasının olacağını da açıklamalarında belirtmişlerdir.

 

LR Propolis Krem Nasır İçin Kullanımı

Öncelikle Nasır sıkıntısı çekenler için bu ürünü evet tavsiye ediyoruz, fakat bu ürün ile beraber bir de kullanmanız gereken Aloe Vera Acil Yardım Spreyi ile beraber kullanmanızı öneriyoruz. İlk önce Nasır olan bölgeyi Acil Yardım Spreyi ile temizliyoruz ve daha sonrasında ise LR Propolis Krem sürerek bunu günde en az 2 kere yapıyoruz. Sabah, akşam kafidir. Bu şekilde düzenli olarak kullanıldığında etkisini görecek ve zamanla size yıllardır acı çektiren Nasırınızdan kurtulacaksınız.

LR Propolis Krem Topuk Çatlakları İçin Kullanımı

Ayak topuklarında oluşan sertleşme ve bunun beraberinde gelen topuk çatlakları insan hayatında çok sıklıkla rastlanan bir durumdur. Kim istemez ki, yumuşacık bir topuğu olsun. Bahsettiğimiz krem ile bu mümkün oluyor ve sizlerin de böyle bir durumdan şikayetiniz var ise eğer, kesinlikle Propolis Krem kullanmalısınız diyoruz. Kullanımına gelince Nasır’da olduğu gibi Topuk çatlaklarında da Aloe Vera Acil Yardım Spreyi ile önce bölgeyi temizliyoruz, dezenfekte ediyoruz ve ardından Propolis Kremi topuğunuza iyice yedirerek sürüyoruz. Bunu da günde en az 2 kere uygulamanız gerekmektedir.

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)