Menu

WhatsApp üzerinden bize ulaşın!


LR Network Marketing İle Para Kazanmanın Püf Noktaları

Evet sevgili LR’a üye olmayı düşünen ve bir türlü karar veremeyen üye adayları bu yazımı sizler için özel hazırlıyorum ve sizlere kendimin de 10 aylık bir zaman zarfında neler yaptığını ve aylık olarak düzenli bir gelire nasıl sahip oldum? hepsini sizler ile paylaşacağım. Ayrıca LR’da para kazanmanın detaylı püf noktaları nelerdir? detaylı olarak ta bunları bu yazımda sizlere sunacağım. Bu yazımı okuduktan sonra LR network marketing işini yapıp yapmamak size kalmış…

LR’da İlk 3 Ay…

LR işine başlamadan önce Network Marketing ile ilgili ne kadar bilgi varsa, kitap varsa araştırıp okudum ve sonucunda ulaştığım kaynak bana bu işi yapmamı söyledi. Network marketing işi sağlam ve doğru firma ile yapıldığında dünyanın en kazançlı ve sermayesiz olarak büyüyebilmenizi sağlayacak basamaktır. Ayrıca LR’da sadece para kazanmıyor bu işin içine girince ciddi anlamda sosyal çevreye de sahip oluyorsunuz. Ben network marketing işini en çok bu yüzden tercih ettim. Hem bana aylık para kazandıracak hemde sosyal çevre sayesinde de çok güzel insanlarla tanışacaktım. İlk 3 ayda ben LR sayesinde network marketing’in gücünü hissettim ve bana istediklerimi vermeye başladığını yavaş yavaş anladım.

Bu işte pes etmemek ve sabırlı olmanın çok önemli olduğunu vurgulayan network marketing liderleri ve uzmanları bu konuda çok haklı olduklarını bu işin içine girince gördüm. Sabırlı olmak ve gerçekten bu işi yapabileceğinize ve para kazanabileceğinize inanacaksınız.

Özetle ilk 3 ayımda LR’da her şey istediğim gibi ilerledi ve 3. ayın sonunda aylık kazandığım prim 1.000 TL oldu ve bu 1.000 TL beni çok motive etti.

Bu İlk 3 Ayda Neler Yaptım?

Önce kendime güzel bir liste oluşturdum, tüm tanıdıklarımı çevremdeki insanları bu listeye ekledim. Bu Network Marketing sisteminde olmazsa olmazlardan biridir. İlk başlayanların yapması gereken olay yazdığım gibi ilk tanıdıkların bir listesini ajanda veya not tuttuğunuz bir yere yazmanız ve bu kişiler ile zaman zaman görüşüp LR’dan bahsetmek. Ben bu sayede pek çok tanıdığımı üye yaptım ve çalışmak isteyenler extra oldu bana ki bu en güzel tarafı. Çalışmak isteyenler çünkü sizin üyeniz olduğu için kendisi üye yapsa da ürün satsa da size prim olarak ve ödül puanı olarak yansıyor.

Ayrıca ürün satışı yaptım ve gerçek anlamda pek çok kaliteli ürünü yeni insanlarla tanıştırdım. LR’ın kaliteli ürünlerini pazarlamak bana çok keyif veriyordu ve beni çok zorlamıyordu. Neden diye soracaksanız eğer kaliteli ürünü pazarlamak gerçekten çok kolay ve keyifli. Ben zaten firmayı en başında araştırmıştım ve 30 yıllık geçmişi olan Alman firmasının ürünleri gerçekten çok kaliteli ve insanların ihtiyacı olan ürünlerdir. 

Evet bu satışlardan da ayrıca para kazandım bu satışlar bana extra olarak yansıdı. Çünkü LR’da 2 türlü çalışma şekli var biri üye yaparak prim kazanma diğeri de satış yaparak ürün üzerinden kar edip para kazanmakdır.

Ben özet olarak ilk 3 ayımda bunları yaptım ve 3 ay sonunda kendi kendime bir karar vermem gerekiyordu. Ya kar ekleyerek ürünleri satacaktım, ya da üye toplayarak prim sistemine dahil olacaktım. Kararım ise ÜYE YAPARAK EKİBİMİ BÜYÜTMEK OLDU! evet ben daha öncesinde de sizlere bahsettiğim gibi network marketing dersimi iyi çalışmıştım ve çok büyümek ve hızlı ilerlemek için benim 2. şıkkı seçmem lazımdı. Yani üye toplayarak altıma sağlam bir ekip oluşturup aynı zamanda ekibimi büyütmeye çalışarak güzel yerlere geleceğime inandım ve bu yolda devam etmekteyim.

3. Aydan Sonra Neler Yaptım?

LR’da ilk 3 ayım böyle geçti ve zaman geçtikçe artık taşlar daha iyi oturmaya başlamıştı ve kendime vermiş olduğum karar için üye yapabileceğim bir kitleye nasıl ulaşırım düşüncesine kapıldım ve yeni üyeler bulmak için bir çok fikir kafamda canlandırdım. Bunların çoğunu uyguladım ve %70 başarılı sonuca ulaştım.

Yeni üyelere ulaşmak için öncelikle çevremdeki bayan kuaförleri ile görüşmelere gittim. En başta kendi kuaförüme gittim ve işin şeklini anlatmaya başladım. Bayan kuaförlerinin iş yerinde LR standı kurması demek size çok potansiyel üyelerin getirisi demektir. Bayan kuaförlerinin çoğu ilk seferde elinin tersi ile beni geri çevirse de ben pes etmedim ve kabul etmeyenlere 2 kereden fazla olmamak şartı ile ziyarette bulundum. Bunlardan 4 salonu üye yaptım ve bu benim için büyük başarı olduğu sizlere söyleyebilirim.

Kuaförleri ekibime almak ile altımda aktif çalışan kişilerin olduğunu bilmek bana güven verdi ve şuan çok güzel bir şekilde satışlar yapmaktalar ve üye olmak isteyenleri de üye yaparak kendileri de ben de prim kazanmaya devam ediyoruz. Ne güzel dimi çarklar yerine oturmaya başlıyor ve daha gideceğim bir sürü sektörden insanlar var ve daha çok kuaförler var. İşin güzel tarafı sizin bu işte hiç bir sınırınız yok dilediğiniz kadar üye yapabiliyor ve ekibinizi istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Ne kadar çok büyütürseniz o kadar hızlı ilerler ve prim seviyeleriniz de yükselir. Bu arada es geçmeyelim 6. ayın sonunda 2.400 TL aylık kazanca ulaştım ve bu kadarlık zaman zarfında hangi sektörde hangi işte bu kadar hızlı bir yükseliş olabilir ki? Evet işler yolunda istediğim gibi işliyor ve basamakları çıkmaya devam ediyoruz.

Network Firmam Bana Araç Hediye Etti!

Bu arada 3-6 ay arası ben LR firmasının ödül sisteminden bir adet Opel Corsa aracını hak ettim. Bu da işin kaymağı oldu diyebilirim. Her network firması böyle güzellikle sunmaz LR bu konuda çok cömert açıkça söyleyebilirim. Ödül puanı yani PW değerine göre size şirket aracı tahsis ediyor ve siz bunu kendinize özel kullanabiliyorsunuz. Hiç bir masrafını siz ödemiyorsunuz hepsini şirket ödüyor, siz sadece yakıtı koyuyor ve yolunuza devam ediyorsunuz.

LR’da 6.Aydan Sonra Gelişmelerim

Bu arada 6. aydan sonra LR ile ilgili daha kafamda pek çok şeyler canlandırmaya devam ettim ve nasıl üye toplarım ve nasıl bir şekilde yeni insanlara ulaşırım diye düşünmeye devam ettim. Bu arada aklıma bir web sitesi kurmak ve her network marketing yapan birsinin kesinlikle bir web sitesi ve sosyal paylaşım sitelerinde de sayfası olması gerektiğini düşündüm. Facebook’ta zaten grubum vardı LR ile ilgili fakat bir de web sitesi lazımdı. Bunun için eşim sağ olsun kendisi bu tür işlerden anladığı için bana bir web sitesi oluşturdu ve bu web sitesi sayesinde de bana üyelik ve bilgi başvurusunda bulunan kişiler oldu ve onlarla da ilgilenmeye başladım. Bu sayede de sadece İstanbul değil tüm Dünya’da LR ile ilgilenenlere ulaşmaya başladım.

Tabi siteyi kurduğu gibi bize başvurular gelmedi elbet buda bir süreç ve beni bulmaları için Google üzerinde bir otoriteye ulaşmam gerekiyordu. Bu süreç hiç kolay olmadı bu da tabi emek isteyen ve zaman isteyen bir sistemdir. 3 ay sonra sitemizden de yavaş yavaş bana cevap vermeye başladı. Web sitesini kuran eşim aynı zamanda Google seo optimizasyonunu bana sağladı ve bu sayede pek çok kişiye ulaşarak merdivenin basamaklarını tırmanmaya devam ettim.

Ayrıca web sitesinin dışında ayrıca sosyal medyada da etkin olmanız gerektiğinin de altını şiddetle çizerim. Çok potansiyel kişiler sosyal ortamda ve onlara da ulaşmak parmaklarınızın ucunda olduğunu bilmenizi isterim. Kısacası emek veren karşılığını fazlası ile alıyor arkadaşlar.

Evet şimdi can alıcı yere geldik. 6-10 aylık zaman zarfında yaşanan bu yenilikler bana neler getirdi hemen sizlere söyleyeyim. 10. Ayın sonunda aylık aldığım prim tam olarak 3.500 TL evet bu rakam istediğim rakam ve zamanına göre çok iyi yükselmeler ile bu duruma geldi. Tabi üçer ayın sonunu sizlere hep kazançlarımı söyledim bunların aralarda ki aylarda kazandığım rakamda size söylediğim rakamlara çok yakın olduğunu da bilmenizi isterim.

Sınırlarınızı ne kadar zorlarsanız o kadar çok kazanırsınız!

Bu benim anlattıklarım LR firması ile geçirdiğim 10 aylık zaman zarfında yaşadığım kısa özetidir. Çok detaylı anlatmaya kalksam emin olun buraya yazılar ile sığmaz:) Bir gün sizlere bu konu ile ilgili özel video çekeceğim ve oradan da sizler ile bu konuyu uzun uzun detaylı bir şekilde anlatacağım. Sizler de göreceksiniz ki LR firması ile nasıl bu kadar kolay para kazanılır ve böylesine güzel bir sosyal çevre oluşur.

Not: LR ödül puanım arttığı için 3 ay sonra da şirket benden Opel aracını alacak yerine Mercedes GLA 180 gibi harika bir araç verecek! Bunlar hayal değil arkadaşlar gerçekleri LR network marketing ile yaşarsınız.

Ekibime katılıp benimle birlikte bu yola evet diyorsanız eğer ilk adımı vereceğim bu bağlantıya tıklayarak merdivenin ilk basamağına basmış olursunuz:)

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Team

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR’a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 – Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY
Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir