Menu

WhatsApp üzerinden bize ulaşın!


LR Network Marketing Nasıl Kazandırıyor? (Videolu Anlatım)

LR doğrudan satış nasıl para kazandırır?

Evet sevgili arkadaşlar sizlere LR doğrudan satışla nasıl para kazanılır? bunu kısaca yazılarım ile anlatmak istiyorum. Ayrıca hazırlanmış olan animasyon kısa videoda da gayet net bir şekilde sistemi de anlayacak ve ne kadar basit bir şekilde yol almanız gerektiği hakkında sizlere fikir oluşturacaktır. Ama en başında nasıl bir firma ile çalıştığınızı ve sistemin nasıl işlediği hakkında ki detaylara dikkatinizi vermenizi isterim.

Biliyorsunuz ki, bizler LR Health & Beauty Alman firmasını sizlere çoğu kez anlattık ve sitemizde bu konu ile ilgili pek çok detaylarda yer almaktadır. Yine de bilmeyenler için yeni okuyanlar için burada kısaca şirketimizden bahsedelim. Kısaca LR diye adlandırdığımız ve bir çığ gibi büyümekte olan Alman firmamız 32 yıldır aktif olarak hiç aralık vermeden 33 ülkede doğrudan satış sistemi ile kazandırmaya devam eden bir kozmetik ve cilt sağlığını destekleyici ve yardımcı ürünler üreten bir firmadır.

Özellikle Türkiye’de aktif olarak henüz 3 senedir faal bir şekilde devam etmekte ve Türkiye’de henüz LR ile tanışmamış milyonlarca insanların da olduğunu belirtmek isteriz. Firmamızı sizler de tanıtarak ve çalıştığı kadar para kazandıracak teklif sunacağınız çevrenizdeki kişiler eminim bu teklife hayır demeyeceklerdir. Özellikle çalışma şekli gereği sizin kendinize istediğiniz zamanda çalışma saatlerinizi kendinize uydurarak çalışabileceğiniz bağımsız olarak çalışabileceğiniz bir iş şeklidir.

Özellikle sizi bağlayıcı hiç bir unsurun olmaması da sizi LR’a itecek olan nedenlerden birisidir. Unutmayalım ki, LR’da aylık kota zorunluluğu yok, sözleşme yok, yıllık veya aylık ödeyeceğiniz bir bedel yok. Ayrıca sizlere para kazanmanız için her türlü desteği de firma sağlamaktadır.

Evden çalışarak sadece boş saatlerinizi değerlendirme adına çok güzel ve programlı şekilde eğer yürürseniz ve tabi ki en önemlisi siz bu işi ben yapabilirim dediğiniz andan itibaren, inanın kazanmaya başladığınızı da imzalamış oluyorsunuz. LR ailesinin içerisine girdiğinizde ayrıca sadece para kazanmıyor, çok farklı yerlerden de sosyal bir çevreye sahip oluyorsunuz. LR çatısı altında çalışan herkes bir birini çok iyi anladığı için sosyal ortamları da genişleyerek pek çok kişiye de ulaşmış oluyorlar.

LR firması ayrıca başarı faktörlerini de sizlere anlatacağım. En belirgin ve göze çarpan bu özellikler LR’ın vazgeçilmez başarı faktörleri arasında yer almaktadır. Nedir bu başarı faktörleri?

  • Alman kalitesi ile özel üretilen ve pek çok testlerden geçip son kullanıcıya ulaşması
  • Dünya genelinde sizlerinde tanıdığı ünlü starlar ile yapılan ortak çalışma
  • Adil sunulan pazarlama planı ile kimsenin kimseye hakkı geçmez, herkes hakkını fazlası ile alır.
  • Diğer network firmalarında göremeyeceğiniz ödül sistemi ile eşsiz araç konsepti
  • LR’ın sunduğu mükemmel eğitim ve hizmetler

Siz de LR’ın gücünü hissetmek ve kendi işinizin patronu olmak istemez miydiniz? Böylesine şeffaf ve böylesine adil çalışma şekline sahip olan firma ile çalışmak istemez miydiniz? Emin olun ben çevremdeki tüm sevdiklerimi LR ile tanıştırdım ve hepsinin şuan aylık kazandığı paralar çok tatmin edici ve bu her ay yükselerek artıyor. Tanıştırdığım kişiler bana dua ediyor.

Bu yüzden bende diyorum ki, LR ile tanışmanın ve kendi işinizin patronu olarak ciddi paralar kazanmanın vakti gelmedi mi? Sizde büyüyen ekibime katılarak size vereceğim büyük desteği de göz önünde bulundurarak var mısınız bu yolda benim ile yürümeye? O zaman aşağıda bulunan üyelik ve bilgi formunu doldurun!

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR’a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 – Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY
Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir