Menu

LR Nova Pure Saç Bakım Ürünleri

LR Nova Pure Saç Bakım Ürünleri doğal özler ile birleşen ve içerisinde insan sağlığına zararlı olan hiç bir kimyasal bulunmayan eşsiz bir üründür. Paraben ve boya maddesi içermeyen LR’ın saç bakım ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca ”Nova Pure Saç Bakım Ürünleri” her renk saça göre ayrı ayrı üretilmiştir. Kendinize uygun olanını seçebilir ve saçınıza uygulayabilirsiniz. Alman kalitesi ile ve kontrolü ile üretilen LR ürünlerine %100 güvenebileceğinizi size hatırlatıyor ve bu ürüne ayrıca bir sürü para harcamıyorsunuz.

NovaPure_sac-bakim

Fiyat olarak ta uygun olan bu ürünleri alabilmek için %40 indirimden de faydalanmanızı isteriz. %40 indirimi alabilmeniz için LR Üyesi olmanız gerekmektedir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer bizim ile aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz.

LR Nova Pure Saç Bakım Ürünleri

 

LR Nova Pure Saç Bakımı

LR Nova Pure Saç Bakımı

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)