Menu

LR Opel Corsa Arabamı Teslim Aldım Sıradaki Gelsin!

LR Sibel Ay Araba Teslimi Opel Corsa

Opel Corsa Tamam Sıradaki Gelsin!

LR firması ile aktif olarak çalışma sürem 8 ay ve ben 8 ay sonunda ilk aracıma sahip oldum. Araç son model Opel Corsa ve gerçekten kendimi iyi hissetmemi sağladı ve çevremdeki kişilerinde artık LR firmasına ve çalışma şekline inandığını düşünüyorum. LR firması ile vaad edilen her bir kelime yerine geliyor emin olabilirsiniz. Bu arada ben araç kalifikasyonumu tamamladım ve 25 gün sonra aracı teslim aldım. Yani çok bekletmediler sağ olsunlar. Aracı teslim eden LR Satış Müdürü Özhan bey teslim etti. Ayrıca yanımda liderlerimin de böyle güzel bir günde bana destek olarak bulunmaları da çok güzel bir duygu. Bu yazıyı hazır yazmışken kendilerine de teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle Dilek Büyükköstenceli, Nilgün Aras, Elif Adem Şahin‘e teşekkür ediyor ve 6 ay sonra tekrar araç değişiminde yanımda olmalarını da istiyorum:)

LR Hedef Koymanıza İmkan Tanır!

Evet kendime koyduğum hedefler arasında LR firmasının vermiş olduğu araçlar var ama hayalimdeki araba emin olun Opel Corsa değil:) Bu yüzden bu ilk adım oldu benim için ve devamında ise 2. adımda Mercedes GLA 180 3. adımda ise Porsche Cayenne arabaları hedeflediğim listeler arasındalar. LR ne diyor? sınırları kaldırıyoruz, kazancınızın sınırı yok ve yükselmek sizin elinizde! Aylık 1.000.000 TL’de kazanabiliriz, böyle lüks araçları da kullanabiliriz. Almanya’nın böylesine güvenilir bir firması ile neden çalışmayayım? Bu soruyu siz de kendinize sorun bence hem aylık size prim ödüyor, hem de lüks araçlara biniyorsunuz ve araçların hiç bir masrafına karışmıyorsunuz. Trafik sigortası, Servis ücretleri, Kasko bedeli, hatta Kışlık Lastiklerini bile LR karşılıyor!

Sizde benim ile birlikte böylesine büyük bir heyecanı ve güzel hayatı hak ediyorsunuz bence, gerçekten güzel bir çevreye sahip olmak ve aylık dolgun para kazanmak ve firmanın masrafsız şirket aracını kullanmak istiyorsanız eğer, aşağıda bulunan forum alanını doldurun sizi de ekibimize dahil edelim! LR büyük bir Alman firması ve hepimize yeter siz yeter ki bana sorun; LR’da nasıl kazanıyorsunuz diye…

 

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)