LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Probalance Gıda Takviyesi

LR Probalance

LR Probalance

LR’ın zayıflamak isteyenlere veya kilo almak isteyenlere yönelik bir ürünü mevcut. Bu ürün sizi dengede tutacak ve sizin eksiğinizi tamamlayarak vücudunuzun istediğini verecektir. Ayrıca ”Probalance” en önemli özelliği bir ilaç değildir. İlaç değil gıda takviyesidir. Burada altını çizmek gerekiyor çünkü LR’ın Probalance ürününü piyasadaki ilaçlar ile karıştırılmaması hatta karşılaştırılmaması lazım. Probalance gıda takviyesi haplar ne işe yarıyor? kısaca gözden geçirelim.

Probalance ve Aloe Vera Jel İçecekleri Zayıflama İçin mi?

Normalde LR’ın zayıflama ile ilgili bir ürünü yoktur. Fakat Probalance gıda takviyesi hapı ve Aloe Vera içecekleri beraberinde kullanıldığında çok dengeli bir yaşamınız olur ve bu ürünler sizin vücudunuza yani kendinize koçluk edecek ve size zinde bir hayat sunacaktır. Kendinizi bu içecekler ve takviyeler ile çok iyi hissedeceğinizi söylemek istiyoruz. Bu ürünleri kullanan kullanıcılarımız çok olumlu yorumlarda ve görüşlerde bulundular. Bunu internet üzerinden araştırarak görebilirsiniz. Bu arada LR Aloe Vera Jel İçecek ile ilgili yazımızı da detaylı olarak incelemek isterseniz sitemizden takip edebilirsiniz.

LR Probalance Gıda Takviye Hapını Nasıl Kullanacağınız Videodan İzleyebilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.



LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONU



Güzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

Diğer yazılarımız:

2 Yorum var “LR Probalance Gıda Takviyesi

  • Merhaba Sibel hanım..Peki kilo almak için’de Aloe Vera jeli kullanacakmiyiz? Ve günde kaç tane tablet içilir?

    • Nazira hanım merhaba, Kilo almak için LR’da ürün yoktur sadece ideal kilonuzu koruyan ve ideal kilonuza gelmeye yardımcı olan Probalance ürünü vardır.

      Kullanımı: Günde 3 defa 4 tablet şeklinde olmalı.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir