Menu

LR Probiotic 12 (Pro 12) Ürün Özellikleri

LR Probiotic 12 ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin!

LR’ın 2017 kataloğuna yeni giren ürünler arasında Probiotic 12 Türkiye’de çok ilgi göreceğini tahmin ediyoruz. Özellikle ürünün özellikleri arasında bakterilere karşı çok etkili bir savaş açtığını ve özellikle bağırsaklarda bulunan bakterileri temizlemeye yardımcı oluyor. Ayrıca düzenleyici olarak da kullanılacak yeni ürünümüz bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile de dikkatleri bir hayli üzerine çekecek ürünler arasında yerini alıyor. Pro 12 olarak kısaltma yapılan ürünümüzün tam ismi Probiotic 12 şeklindedir. Sizlere ürün hakkında detaylı bilgileri ve nasıl kullanılması gerektiğini de aşağıda paylaşacağım.

 

Probiotic 12 Bağırsakları düzenler ve korur:

En etkin özellikleri arasında bağırsakları düzenlemesi ve bağırsaklarda bulunan bütün bakterileri (dost bakteri zararsız bakteri) de düzenlemeye yardımcı olur. Özellikle adında 12 geçmesinin nedeni de sizi 12 kez korumaya yardımcı olmasıdır. Ayrıca bağırsaklarda sağladığı benzersiz düzenleme özelliği ile bağırsak sorunu yaşayanlara da yardımcı bir alternatif olarak kullanılabilecektir.

PRO 12 uluslararası üne sahip bilim adamı ile işbirliği içinde geliştirildi!

Pro 12 Biyotik geliştirilmesinde ve araştırılmasında büyük katkısı olan uluslararası üne sahip bilim adamı ve uzmanı ile üretilmiştir. Profesör Robert L. Clancy İmmünoloji ve Mikrobiyoloji Newcastle (Avustralya) Bölümü Üniversitesi

Yayınları:

• Mikroskop altında Probiyotikler 2005

• Probiyotikler Mythe endüstriyel ya da pratik gerçeklik? 2007

• İmmunobiotics ve probiyotikler evrimi 2003

Aloe Vera Jel İçecek (Şeftali) ile destekleyebilirsiniz.

Pro 12 ürününü kullanırken ayrıca Aloe Vera Şeftalili Jel içecek ile kullanırsanız çok daha etkili sonuca ulaşmanız mümkündür. Özellikle yurt dışında yapılan araştırmada bir birine çok uyumlu 2 ürün olarak kullanımına uygundur. İçeriden düzenler ve Pro 12 ürününün etkilerini de arttırır.

Uyarı :Bozulmuş bağışıklık sistemi (AİDS, lenfoma, steroidler, kemoterapi, radyasyon) ya da şiddetli sindirim bozuklukları (kusma, ishal içeren kan) ile insanların takviyesi almadan önce doktora danışmalıdır.

Kullanımı:

Pro Biotic 12 ürününün kullanımı günde 1 kapsül su ile ağız yolu ile günde 1 kere alınmalıdır.

Not: Yukarıda özellikleri anlatılan ürünümüz ilaç değildir. Destekleyici ve yardımcı ürün olarak satılmaktadır.

Probiotic12 Nedir?

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Probiotic 12 (Pro 12) Ürün Özellikleri

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)