Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Probiotic 12 Ne işe yarar, özellikleri nelerdir?

LR Probiotic 12 ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin!

LR’ın 2017 kataloğuna yeni giren ürünler arasında Probiotic 12 Türkiye’de çok ilgi göreceğini tahmin ediyoruz. Özellikle ürünün özellikleri arasında bakterilere karşı çok etkili bir savaş açtığını ve özellikle bağırsaklarda bulunan bakterileri temizlemeye yardımcı oluyor. Ayrıca düzenleyici olarak da kullanılacak yeni ürünümüz bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile de dikkatleri bir hayli üzerine çekecek ürünler arasında yerini alıyor. Pro 12 olarak kısaltma yapılan ürünümüzün tam ismi Probiotic 12 şeklindedir. Sizlere ürün hakkında detaylı bilgileri ve nasıl kullanılması gerektiğini de aşağıda paylaşacağım.

Probiotic 12 Bağırsakları düzenler ve korur:

En etkin özellikleri arasında bağırsakları düzenlemesi ve bağırsaklarda bulunan bütün bakterileri (dost bakteri zararsız bakteri) de düzenlemeye yardımcı olur. Özellikle adında 12 geçmesinin nedeni de sizi 12 kez korumaya yardımcı olmasıdır. Ayrıca bağırsaklarda sağladığı benzersiz düzenleme özelliği ile bağırsak sorunu yaşayanlara da yardımcı bir alternatif olarak kullanılabilecektir.

PRO 12 uluslararası üne sahip bilim adamı ile işbirliği içinde geliştirildi!

Pro 12 Biyotik geliştirilmesinde ve araştırılmasında büyük katkısı olan uluslararası üne sahip bilim adamı ve uzmanı ile üretilmiştir. Profesör Robert L. Clancy İmmünoloji ve Mikrobiyoloji Newcastle (Avustralya) Bölümü Üniversitesi

Yayınları:

• Mikroskop altında Probiyotikler 2005

• Probiyotikler Mythe endüstriyel ya da pratik gerçeklik? 2007

• İmmunobiotics ve probiyotikler evrimi 2003

Aloe Vera Jel İçecek (Şeftali) ile destekleyebilirsiniz.

Pro 12 ürününü kullanırken ayrıca Aloe Vera Şeftalili Jel içecek ile kullanırsanız çok daha etkili sonuca ulaşmanız mümkündür. Özellikle yurt dışında yapılan araştırmada bir birine çok uyumlu 2 ürün olarak kullanımına uygundur. İçeriden düzenler ve Pro 12 ürününün etkilerini de arttırır.

Uyarı :Bozulmuş bağışıklık sistemi (AİDS, lenfoma, steroidler, kemoterapi, radyasyon) ya da şiddetli sindirim bozuklukları (kusma, ishal içeren kan) ile insanların takviyesi almadan önce doktora danışmalıdır.

Kullanımı:

Pro Biotic 12 ürününün kullanımı günde 1 kapsül su ile ağız yolu ile günde 1 kere alınmalıdır.

LR Probiotic 12 zayıflatır mı?

İkinci beyin olarak bilinen bağırsaklarımız, aslında en çok dikkat edilmesi gereken ve desteklenmesi gereken organımızdır. Probiotic 12 zayıflatır mı? evet ben bu yüzden çok sorulan bu soru karşısında da sizler için kullanıcı deneyimi ve genel olarak derlediğim araştırma sonucunu burada paylaşmak istiyorum.

Öncelikle LR iş ortağımızın bir eşinde kullanıcı deneyimi olarak kendisi ile bizzat bu konu üzerinde yaşamış olduğu değişimleri ve farklılıkları konuştuk. Kendisi daha önce diyet yapmasına rağmen kilo verememesinden dolayı şikayetçi olduğunu ve neden kilo veremediğinden yakınırken, iş ortağımız eşine zayıflamaya yardımcı olması için Probiotic 12 ürünümüzü önermiştir. Bunun üzerine 1 haftalık kullanım sonucu kendisi 80 kilodan tam 76 kiloya düşmüştür ve hiç bir diyet uygulamadan.

Böylesine bir etki göstereceğini hiç tahmin etmeyen arkadaşımız, ayrıca bağırsak sisteminin çok iyi olduğunu hissettiğini, ayrıca kilo verdiği için de LR’ın eşsiz ürünü hakkında övgülerini de benimle ve çevresi ile paylaşmıştır.

Peki nasıl zayıflatıyor? Bunun cevabı sindirim sisteminize odaklı olarak iyileştirmeler sağladığı için içeriden sizin daha sağlıklı olmanıza yardımcı olmaktadır. Bağırsak düzenlemenizi en iyi hale getiriyor ve bunu doğal bir şekilde ürünümüz ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Unutmamak lazım ki, bağırsak sistemi pek çok önemli sorunlara yol açabilir, bu sistemi bozmamak ve desteklemek sizin elinizdedir.

Not: Yukarıda özellikleri anlatılan ürünümüz ilaç değildir. Destekleyici ve yardımcı ürün olarak satılmaktadır.

Probiotic12 Nedir?

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Probiotic 12 Ne işe yarar, özellikleri nelerdir?

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir