Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Promosyon Hediye Çeki Kampanyası!

LR Hediye Çeki Kampanyası

Evet değerli LR iş ortakları ve iş ortağı olmayı düşünen adaylar. LR’ın uzun zamandır böyle bir kampanyası olmamıştı ve bu kampanya zor geçirdiğimiz Temmuz ayının sonlarına doğru çoğu kişinin işine yarayacak bir promosyon kampanyası olacaktır. LR ailesi olarak Temmuz ayı bizim için gerçekten çok sıkıntılı geçti gerek bayram tatili gerek ise malum Türkiye’nin genel darbe girimi sonrası yaşananlar hali ile tüm Türkiye’de işlerde gerileme yaşandı.

Bu yüzden LR World Türkiye bunları göz önünde bulundurarak çok güzel bir kampanya oluşturmuş olduğunu duyurdu. Kampanya detaylarını ve şartlarını sizlere aşağıda anlatacağım ve sizlerin bu kampanyadan nasıl faydalanabileceğinizi de paylaşacağım. Öncelikle süre kısıtlı ve bu kısa sürede hediye çeki kampanyasından faydalanmanızı isterim.

Kampanya detayları:

Kampanya tarihi 23 temmuz cumartesi ile 31 temmuz pazar arasında geçerlidir.

250 PW – 499 PW arası tüm siparişlerine karşılık 75 TL’lik hediye çeki verilecektir. 

500 PW ve üzeri siparişleriniz için de tam 200 TL’lik hediye çeki verilecektir. 

Bilinmesi gerekenler:

  • 23 temmuz ve 31 temmuz (31 temmuz dahil) tarihleri arasında bu kampanya geçerlidir.
  • Bu kampanya sadece ödeme kanalı olarak MMK, KK ve havale olan siparişlerde geçerli olacaktır. Kapıda ödeme olan siparişlerde geçerli değildir.
  • Bu kampanyadan elde ettiğiniz hediye çeki Ağustos ayındaki siparişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Hediye çekini kazanan kişiler Temmuz ayı kampanyasından sonra, çeklerini siparişleri ile birlikte kullanabilirler.

LR üyelerinin değerlendirebileceği bir kampanya kesinlikle ve LR’a üye olmak isteyenler içinde çok avantajlı olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. LR’ı iş olarak yapmayı düşünenler bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalarını tavsiye ediyorum. LR’da her zaman böylesine güzel bir kampanya olmuyor.

Ben şahsen potansiyel adaylarım ile bu durumu paylaştım ve bu kampanya sayesinde benim üzerimden bu kısa sürede 7 kişi LR’a üye oldu ve istediği hediye çekine denk gelen PW değerinde siparişlerini verdiler ayrıca hediye çeklerini de ağustos ayında kullanacaklar.

Bu fırsattan yararlanmak isteyen LR üyelik düşünen kişiler benim ile irtibata geçebilirler. Aşağıda bulunan formu doldurmanız yeterlidir.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir