Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Propolis Krem nedir, hangi durumlarda kullanılır?

LR Aloe Vera Propolis Krem Nedir?

Kuru cilt tipleri, atopik ciltler ve hassas bakım gerektiren ciltler için uygun olan LR Aloe Vera Propolis Krem cilde yoğun nem takviyesi sağlayarak ciltteki nem oranının dengelenmesine yardımcı olmaktadır. Tüm Aloe Vera ürünleri gibi içeriği son derece doğal olan Propolis kremin içeriğinde ise %79 aloe vera ve doğal balmumu özü (Propolis) bulunmaktadır.

Ciltte gerginlik hissiyatının giderilmesine yardımcı olur. Kuru ve özel bakım gerektiren ciltler için uygun bir üründür. İçeriğinde bulunan doğal propolis özü, arıların ürettiği doğal reçineli bir maddedir. Propolis, bol miktarda eterli yağ, eser element ve vitamin içermektedir. Cilde eşit miktarda yeterli oranla masaj yaparak yedirildiğinde, düzenli kullanımda hücre yenilenmesini hızlandırarak yaraların ve cilt pürüzlerinin düzelmesine yardımcı olmaktadır. Güçlü bir antimikrobiyal madde olan Propolis, derin olmayan yüzeysel yaralarda, iltihaplı ve enfeksiyonlu deri tahribatında, tırnak batması, kesik ve çatlak oluşumlarında tedavi sürecini hızlandırarak deri yenilenmesine katkıda bulunmaktadır.

LR Aloe Vera Propolis Krem içeriğinde bulunan yüksek aloe vera ve yağ oranı ile güçlü bir nemlendirici olan propolis krem, egzama yaralarında, topuk nasır ve çatlaklarında da kullanıma uygundur. Cildin koruyucu bir tabaka oluşturmasını sağlayarak dış etkenlerden kaynaklı enfeksiyonların izolasyonunda etkilidir. Yetişkinlerin ve çocukların kullanımına uygundur. Saf içeriği ile bebek pişiklerin’in tedavisine yardımcı olmaktadır.

İyileştirici etkisinin yanı sıra yoğun nemlendirilmeye ihtiyaç duyulan kuru ve normal ciltlerde günlük kullanıma uygundur. Özel kullanımlarda ise açık yaranın kapanma sürecinde kullanıldığında ameliyat izi ve yara izinin oluşmamasına yardımcı olur. Özellikle dirsek, topuk ve diz kapağı gibi kalınlaşmış deri tabakalarında, lokal egzama, sedef ve deri dökülmelerinde, et benlerinin küçülmesinde ve özellikle kış aylarında el kremi olarak da kullanıma uygundur.

İçeriğinde bulunan ve cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılabilen A ve E vitaminleri iyileştirme sürecine katkıda bulunurken cildin yumuşamasını ve doğal dokusuna kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Aloe Vera Propolis Krem İnceleme

Propolis etken maddesi bal arıları tarafından oluşturulmaktadır. Bitkilerden toplanan ve balmumu ile karıştırıldığında kovandaki açıklıkların kapanmasını, sterilize edilmesini ve larva yuvaların cilalanmasını sağlayan organik bir üründür. Bitkilerin kabuk, yaprak, tomurcuk ve diğer kısımlarından toplanarak reçineli bir mum kıvamını alan Propolis, hoş kokulu bir maddedir. Öte yandan suda erime özelliği yoktur ve oda sıcaklığında katı kıvama yakın bir yarı katı halde bulunmaktadır. Propolis, cilt üzerinde etkili olan onarıcı özelliği ile eski yıllardan beri geleneksel tıpta kullanılmaktadır. Antibakteriyel, antioksidan ve antienflamatuar etkisi bilimsel çalışmalar ile onaylanmıştır.

LR Aloe Vera Propolis Krem:

  • Yüzeysel yara ve yanıkların iyileşme sürecinde yardımcı ve destekleyicidir.
  • Cilt problemlerini çözmede destekleyicidir
  • Nemlendiricidir
  • Cildin doğal dokusuna kavuşmasına yardımcı olur

Aloe Vera Propolis Krem Kullanım Alanı Ve Şekli

Propolis, küçük ve yüzeysel cilt yaralanmalarına karşı kullanıldığında koruyucu bir tabaka oluşturarak yaralı bölgeyi dış etkenlerden izole ederek enfeksiyon oranını düşürmektedir. Rahatlatıcı, yatıştırıcı bir özelliği olan krem, ağrı ve tahriş olmuş ciltlerdeki problemleri en aza indirmektedir.

İçeriğinde yüksek oranda aloe vera, A vitamini, E vitamini, lanolin bulunmaktadır. Bu elementler sayesinde cildin iyileşmesi süreci hızlanmaktadır. A ve E vitaminleri hücre yenilenmesine katkıda bulunurken, lanolin ise yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olmaktadır.

Organik bir anti bakteriyel olan Propolis ve %79 aloe vera oranı ile hasar görmüş ve kurumaya eğilimli ciltlerde besleyici ve koruyucu özelliği ile etkili rol oynamaktadır.

Yara onarımlarda ve kızarıklarda yardımcı olarak kullanılabilir. Bunun yanı sıra kuru ciltlerde haftada iki kez gece kremi olarak da kullanılması tavsiye edilmektedir. Cilt yenilenmesinde içeriğinde aktif bileşenler sayesinde gece kremi olarak hücre yenilenmesini hızlandırır ve bakım yapar.

Ağız ve burun bölgesindeki uçukların tedavisi için de kullanıma iyileştirmeye yardımcıdır. Daha etkili sonuç için uçuğun çıkacağı anlaşıldığında ve uçuk oluşumunun belirtileri gözlendiğinde, anında uygulanarak direkt sonuçların alınmasında ve bölgedeki bakterilerin oluşumunun engellemesine yardımcı olmaktadır.

Aloe Vera Propolis Krem balmumu doğal ekstresi (Propolis) zengin içeriği ve organik yapısı ciltteki alerjik reaksiyonlara karşı serinletici ve kaşıntıyı giderici etkileri bulunmaktadır. İçeriğinde %79 Aloe Vera, Propolis, A Vitamini, E Vitamini, Lanolin, Allantoin bulunmaktadır. Diğer Aloe Vera ürünleri ile birlikte kullanıldığında etkisi ve onarımların’dan daha yüksek sonuçlar alınabilmektedir.

Problemli bölgelere lokal olarak az miktarda kullanılması tavsiye edilmektedir. Bakım amaçlı ve nemlendirme amaçlı kullanıldığında ise asgari oranda masaj yaparak cilde yedirilmesi tavsiye edilmektedir. Aşırı hassas ve karma ciltlerin dikkatli kullanmaları gerekmektedir. Aşırı yağlı cilde sahip kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Düzenli ve tavsiye edildiği şekilde kullanıldığında cildin doğal dokusuna kavuşmasına yardımcı olmaktadır. İpeksi ve pürüzsüz bir cilt için temiz yüzeylere uygulanması gerekir. Kirli, terli ve makyaj kalıntılarının bulunduğu cilt yüzeyleri tıkanmış olduğundan içeriğindeki bileşenler cildin doğa dokusuna etki etmemektedir. Bu sebepten ötürü saf su ile yıkanmış ve arındırılmış ciltte kullanılması tavsiye edilmektedir.

LR Propolis Krem Hakkında Videolu Anlatım

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

8 Yorum var “LR Propolis Krem nedir, hangi durumlarda kullanılır?

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.