LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Propolis Krem Faydaları Özellikleri

 

LR Propolis Krem hakkında bilgisi olmayan pek çok kullanıcının olduğunu tahmin ediyoruz ve LR ürünleri hakkında zaman buldukça sizlere detaylı olarak ne görev gördüklerini ve ne işe yaradıkları hakkında detaylı bilgileri vermeye çalışacağız. Propolis krem LR’da en çok satan ve alan kişilerinde bu kremden çok memnun kaldıklarını da görmekteyiz. Sitemize de yapılan yorumlarda Propolis krem hakkında çok olumlu yorumlar yapıldığını da incelerseniz görürsünüz. Öncelikle LR Propolis Nedir? onu öğrenelim. Propolis bal arılarının bitkilerden topladığı değişik bitkileri kovanlarına getirirler ve bu kovanı dış etkenlerden ve micro organizmalardan korumak için kovanı Propolis ile kaplarlar.

propolis

Arıların değişik bitkilerden topladıkları tomurcuklar ve yaprak bitkilerinden elde edilen reçinemsi bir madde olan Propolis aynı zamanda kara ağaç ve kozalaklı ağaçlardan elde edilir. Her derde şifa olan Propolis LR’ın değerli elleri ile diğer bileşen karışımları ile çok daha iyileştirilmiş bir krem haline getirilir.

LR Aloe Vera Propolis Krem Hakkında Diğer Yazılarımız:

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

Diğer yazılarımız:

2 Yorum var “LR Propolis Krem Faydaları Özellikleri

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir