Menu

LR Reishi Plus – Reishi Mantarı Gıda Takviyesi Ürünü

LR-Reishi-Mantari

Avrupa’da LR firmasında zaten satışı devam eden ve Türkiye’de de artık kataloğumuzda yer alan ”Reishi Plus” ürünümüzden sizlere biraz bahsedeceğiz. Ayrıca bu ürün ile birlikte pek çok ürün tahminlerimize göre Türkiye kataloğuna girmiştir. Bilmeyen iş ortaklarını da buradan bu vesile ile aydınlatmak isteriz. Reishi Plus nedir? tam olarak görevi nedir? dilerseniz bunu biraz sizlere açıklayalım.

Uzak Doğunun Yaşam Gücü: Reishi Plus Mantarı Özü Gıda Takviyesi:

İçerdiği bol vitaminler sayesinde gıda takviyesi olarak satışa sunulacaktır. İçerdiği %48 Reishi Mantarı özü ve %20 Reishi Mantarı Tozu bulunmaktadır. Ayrıca içeriğinde %12 de C vitamini bulunan bu özel karışım sizi zinde ve tok tutacaktır. Vücudunuzun istediklerine karşılık verecek olan LR Reishi Plus eminim Türkiye’de satışa çıktığı gibi çok büyük ilgi görecek ve pek çok kişi bu ürünü deneyecektir. Ayrıca bu ürünün içerdiği pigmentler (titanyum dioksit) de içermektedir.

Ürünün önerilen günlük kullanımı su ile günde 1 kapsüldür. 1 kapsülden fazlası zararlı olduğu için uyarı geçilmiş o yüzden bu konuda dikkat etmenizi öneriyor ve uyarıyoruz. Ayrıca çocukların ulaşamayacağı serin bir yerde muhafaza etmeniz tavsiye edilir.

Bu arada Reishi Plus Türkiye de kataloğa girdiğinde alan kişilerin yorumlarını da sitemizin yorum köşesine veya bu alana bizlere deneyimlerini paylaşırlarsa seviniriz…

Reishi Plus Mantarı Faydaları:

  • Vücudunuzun biriken toksinlerinden ve fazla yağlardan kurtulmasını sağlar.
  • Kan akışını hızlandırır ve cilde gelen besin miktarını arttırarak cildinize faydalıdır. Bir nevi cildinize Anti-Aging yapar.
  • Güneş yanıklarında, Aknelerde ve benzeri cilt rahatsızlıklarına karşı savaşır ve iyileşme sağlar.
  • İnce kılcal kırışıklıkları gidermesine yardımcı olur, yaşlılık lekelerinin rengini açmada da faydalıdır.
  • Sürekli kullanımda stresten eser kalmaz ve uyku düzeninizi en iyi duruma getirir.
  • Güneşin zararlı ışınlarından sizleri korur.
  • Günlük C Vitamini ihtiyacınızın %75’ini sağlar.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirip destekler.

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)