Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Rimel – Deluxe Lash Booster

lrdeluxelashbooster

Woman brown eye with extremely long eyelashes

LR Rimel Ürünü

  1. LR Rimel – Deluxe Lash BoosterDeluxe Fantastik Mascara – Kirpiklerinize yoğun bir hacim kazandırır.
  2. Deluxe Activating Lash Serum – Kirpiklerinizi uzatır.
  3. Deluxe Lash Booster – Kirpiklerinize yoğun bir hacim kazandırır.

LR Rimel ürünü olarak bilinen Deluxe Lash Booster en çok satan ve en çok ilgi gören ürünler arasında yerini aldığını söyleyebiliriz. Bunun ile birlikte ayrıca son kullanıcıların da Deluxe Lash Booster’ı şiddet ile yakınlarına tavsiye ettiğini sosyal medyada ve bizim sitemizin yorum alanında görmekteyiz. LR Kozmetik boş durmuyor ve gerçekten ürünün hakkını fazlası ile veriyorlar. Alman firması gerçekten disiplini ile tanınır diye biliyoruz ve gerçekten bu şekilde devam ederse Türkiye kozmetik ve diğer ürünleri LR’dan temin edecek gibi görünüyor:).

Bu arada ürünü bende kullanıyorum ve ürün gerçekten çok başarılı dolgun kirpikler ve hacim kazanmış kirpiklere sahip olabilirsiniz. Yoğun Rimel etkisi ve kazandırdığı hacim ile kirpiklerinize önem vereceksiniz.

Diğer LR Kirpik Ürünleri;

  1. Deluxe Fantastik Mascara – Kirpiklerinize yoğun bir hacim kazandırır.
  2. Deluxe Activating Lash Serum – Kirpiklerinizi uzatır.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir