Menu

”LR Serox Göz Pedi” Göz Çevresi Kırışıklıkları Kalmasın!

lr-serox-goz-cevresi-kirisiklik

LR’ın göz çevresi kırışıklıkları için üretmiş olduğu ”Serox Göz Pedleri” kısa sürede göz çevresi kırışıklıklarınızı azaltmakta ve bazı cilt tipine göre tamamen ortadan kaldırmaktadır. Çok kısa sürede bu kadar büyük bir çıkartan bu ürünün kullanımı da çok basit.

LR Serox Göz Pedi kullanımı haftada 1 kez kullanılması yeterli olduğunu ve bunu haftada 1 kez kullandığınız anda aradaki farkı sizler de göreceksiniz. Almanya’nın başarılı doğrudan satış firması olan LR’ın uzman ekibi özellikle kırışıklıklar konusunda çok üzerine durulmuş deneyler yaparak kırışıklıkları nasıl en aza indirebileceklerini çok iyi çalışan bir ekiptir.

Profesörler ve cilt uzmanları her gün yeni bir özellik bulmak için zamanının büyük bir kısmını kırışıklık ve diğer benzeri yaşlanmaya bağlı genetik cilt sorunlarına çare bulmak için büyük emek vermektedirler. Olumlu sonuçlar da aldıklarını görmekteyiz ve bizzat kendi arkadaşlarıma ve akrabama tavsiye ettiğim ve yan etkisi olmayan bir üründür. Serox serisinde bulunan göz pedlerini göz çevresi kırışıklık sorunu olanların kesinlikle denemesini tavsiye ediyorum.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)