Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR siyah nokta ürünleri ile kolay temizlik!

Çok farlı olarak siyah nokta sorunları için ürünler önerilmekte ve bende kendi ekibimde de bizzat kullanarak olumlu sonuç aldığım LR ürünleri hakkında önerilerimi sizlerle paylaşacağım. LR siyah nokta ürünleri hakkında sizlere aşağıda da detaylı olarak hangi ürünler kullanılması gerektiğini ve nasıl kullanılması gerektiğini anlatacağım.

Siyah noktalar neden oluşur? önce bunu öğrenelim:

Siyah noktalar genellikle yüz bölgesinde oluşur ve daha çok burun çevresi, yanak bölgesi ve alın bölgesi de olmak üzere yüz kısmında lokal bölgelerde görülür. Siyah nokta yakın mesafeden bakıldığında da gözle görülen ve hoş olmayan görüntüye sahip noktalardır.

Yüzde oluşan siyah noktalar genelde deride oluşan hasarlardan dolayı oluşmaktadır. Deri hücrelerinin yenilenmesini sağlayan LR ürünleri ile kısa sürede siyah noktalarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu siyah lekeler, noktalar genelde aşırı pigmentasyonun veya deri hücrelerinin çok fazla melanin üretmesi sonucu oluşur. Bu durum sonucunda derinin de hasar görmüş olduğunu düşünürsek orada siyah nokta oluşur.

Siyah nokta oluşma nedenleri:

 • Aşırı pigmentasyon
 • Çok fazla güneş ışınına maruz kalmak
 • Deri oluşan bozukluklar
 • Karaciğer hastaları
 • Sivilce izleri

Siyah nokta için önerdiğim ilk ürün ”Zeitgard 1 Yüz Temizleme Seti” ✓

Siyah noktalar için LR ürünlerinden sizlere bahsedeceğim. Öncelikle benim en çok sevdiğim ve kendimin de sürekli olarak kullandığım Zeitgard 1 Yüz Temizleme Seti ürünü öneriyorum. Bu LR ürünü ilk önerim olsun çünkü gerçekten en hızlı sonucu bu ürün ile alacağınıza inanıyorum. Zeitgard 1 temizleme cihazına özellikle burada çok büyük önem taşıyor. Temizleme fırçası bile özel üretilmiş ”Silver” yani Gümüş içeren ince telleri sayesinde Antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Yani fırçası kesinlikle her zaman hijyen kalabiliyor bakteri ve benzeri mikroplar fırçada barınamıyor. Fırçanın içeriğinde bulunan gümüş sayesinde bakterilerden ve mikroplardan kendisini kolayca arındırıyor ve barındırmıyor. Bu en güzel özelliklerinden birisidir. Ayrıca cihazın bir diğer özelliği özel titreşimi ve dalgalı frekansı sayesinde fırçaların derinizde en derin gözeneklere ulaşmasını sağlayarak derinlemesine temizlik uyguluyor. Zeitgard 1 seti içerisinde yer alan ayrıca yüz temizleme kremi bulunuyor bu kremi de cihazın fırçasına sürerek cildinize temizlik işlemini uyguluyorsunuz. Bu önerdiğim LR ürünü en hızlı temizleme sonucuna ulaştıran üründür bilginiz olsun.

Siyah nokta için önerdiğim diğer ürün ”Microsilver Plus Yüz Bakım Seti”

Microsilver Plus Yüz Bakım Setini biz genelde sivilce ve akneli ciltler için öneriyoruz. Yanı sıra ben cihazı alamayan kişilere alternatif olarak bu ürünleri kullanması yönünde önerilerde bulundum ve ürünü ortalama 4 hafta kullanıp olumlu sonuç alan üyelerim ve kullanıcılarım oldu. Bizzat bana önce ve sonraki görüntülerini de yollayarak siyah noktalarından kurtulduklarını gördüm.

Bu yüzden siyah nokta oluşumunu önlemek ve var olan siyah noktalarınızdan kurtulmak için Microsilver Plus Yüz Bakım Seti kullanmanızı öneririm. Dilerseniz bu ürünlerin de özelliklerini size aktarayım;

Microsilver Plus Yüz Bakım Seti özellikleri ve etkisi:

 • Microsilver Plus Yüz Yıkama Kremi ✓
 • Microsilver Plus Yüz Kremi ✓

Microsilver Plus Yüz Bakım Seti içerisinde 2 adet ürünü barındırmaktadır yukarıda da sizlere ürünleri yazdım. Bu 2 keremin öncelikle genel özelliğini kısaca size anlatayım. Adından da anlaşıldığı üzere ”Yüz bakım seti” yüzünüze antibakteriyel bakım uygulayan ve içerdiği gümüş taneleri sayesinde derinizde barınan bakteriler, iltihaplar, sivilceler, siyah noktalar gibi durumlara ön plana çıkarak gerektiği temizliği sağlaması üzerine cildinizde bu tür oluşumları önler ve olanları da yok eder. Bu yüzden Zeitgard 1 Yüz Temizleme Seti alamayanlar için de bu ürünleri kullanmasını öneririm.

Microsilver Plus Yüz Bakım Seti Etki Alanlar:

 • Sivilceler
 • Akneler
 • Siyah Noktalar
 • Yağlı Cilt Problemleri
 • Yüz Temizliği

Bu ürünlerin fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız LR katalog bağlantımız üzerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca LR üyesi olarak katalog üzerinden %28 indirimli alabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki bilgi formunu doldurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir