Menu

LR Temmuz Ayı İndirim Kataloğu

page1

Temmuz ayına özel indirim kataloğu yayınlanmıştır. Bu indirim kataloğu sayesinde satışların biraz daha artacağına ve bayram durgunluğunu hareketlendireceğine inanıyorum. Tüm LR ailesi için Temmuz ayı hayırlısı olsun diyorum ve Temmuz ayı LR kataloğunu dilerseniz biraz inceleyelim.

LR İndirim kataloğunu incelediğimizde en çok dikkat çeken ürün Aloe Vera Güneş Koruyucu Kremler oluyor. %23 oranında güzel bir indirim yapılmış ve yaz aylarında en çok satılan ürün olan güneş koruyucuların satışları artacak diyebiliriz. Ayrıca Aloe Vera Krem ürünlerinde de %20 indirim mevcut ki, en çok kullanılan ürünler olmasına rağmen güzel bir indirim yapılmış. Ayıca Sivera içecek içinde +1 kampanyası düzenlenmiş bu da çok iyi olmuş gerçekten. Essence bayan parfüm serisinde %20 indirim mevcuttur. Aloe Vera Diş Macunu da güzel indirim almış ve %22 indirim ile satışa sunulmuştur.

LR Katalog 2016 Temmuz Ayına Özel

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)