Menu

LR Kataloğuna Gelecek Yeni Ürünler Ekliyor!

LR-Temmuz-Katalogu

LR Yakında Katalog ürünlerine yeni ürünler ekleniyor ve Temmuz kataloğunda artık Avrupa ülkelerinde olan ama Türkiye’de olmayan pek çok ürün Türkiye kataloglarında da yerini alacak. Gelecek olan ürünler ile ilgili sizlere elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım.

LR 28 Days Body Mission Set

Bu ürün Temmuz ayında gelmiyor fakat gelmesini istediğimiz ürünlerden birisidir. Özellikle bayanların ilgisini çekecek olan LR 28 Günde Zayıflama Diyeti program paketi olacaktır.

Ben bile şahsen bu ürünü almayı düşünüyorum çünkü, yurt dışında yaşayan arkadaşlarım var ve bu ürünü öve öve bitiremediler. Şahsen bu ürünü bizzat kendim kullanacağım ve sonucu da sizler ile sitem üzerinden paylaşacağım.

Ayrıca ürün hakkında analizlerimi de detaylı olarak sizler ile paylaşacağım ki, sizler de bilgi sahibi olun. Adından da anlaşıldığı gibi 28 günde zayıflatıyor bu zayıflama paketi ve bu programa uyanların gerçekten zayıfladığını bizzat gördüm.

Gelelim diğer ürünlere, evet sadece LR 28 Days Body Mission Set gelmeyecek tabi ki, bunun yanında gıda takviye ürünleri gelecek ve bu ürünler de gerçekten spor yapanlar için bire bir ürünlerdir. Ayrıca zihin güçlendirme için de ürün var ve o üründe gerçekten çok ilginç onu da sizlere aşağıda paylaşacağım. Şimdi diğer ürünümüzden bahsedelim hemen aşağıya alalım sizi..

LR Mind Master

Yukarıda kısa bahsetmiş olduğum ürünlerden birisi de LR Mind Master bu ürün de zeka gelişimine yardımcı bir ürün ve zihinsel olarak insanlara katkısı olan bir üründür. Metobolizmayı düzene sokan, yorgunluk hissinizi azaltan, zeka gelişiminize yardımcı olan, sinir sisteminizi normal seviyede tutmaya yardımcı olan, sinir hücrelerinin korunmasında yardımı olan bu ürün gerçekten çok ender ve kaliteli ürünler arasında yerini alacaktır. Temmuz kataloğunda giren ürünlerin hepsi bir birinden değerli ve LR iş ortakları eminim bu ürünlerin gelmesini dört göz ile bekliyorlardı. Yurt dışında yaşayan ve LR işi yapan gurbetçi vatandaşlarımızın da bu duruma çok sevineceğini tahmin ediyorum.

Genel olarak gelecek ürünler arasında duyumlarını aldığım ürünler bunlar ama daha çok ürün olacaktır bilginiz olsun. Ben Temmuz kataloğu daha çıkmadan önce sizlere duyurmak istedim. Eminim çok daha kaliteli ve faydalı ürün Temmuz kataloğumuzda yerini alacak ve ben sizlere bu bilgilerden devamlı olarak bilgi aktaracağım. Ürünler ile ilgili sorularınızı da lütfen yorum alanımız olan LR Kullanıcı Yorumları kısmından bana sorabilirsiniz.

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Kataloğuna Gelecek Yeni Ürünler Ekliyor!

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)