LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Toplantılarına Mutlaka Katılın!

toplantı-2

Değerli LR iş ortakları sizlere bu yazımda LR ekibinizin düzenlediği haftalık veya 15 günde bir yapılan toplantılara katılmanın faydaları hakkında değineceğim konulara yer vereceğim. Ekip liderlerinin düzenlediği ve toplantılarda genellikle iş geliştirme hakkında ve LR’a nasıl üye toplanır? LR’a yeni üye yaparken kişiye nasıl yaklaşılmalı? gibi bir çok önemli hususlara değinilmektedir.

Öncelikle toplantılara katılamayıp bir çok bahaneyi öne süren LR üyelerinin çok şey kaçırdıklarını ve bu toplantıların çok büyük önem taşıdığını bilmelerini isterim. LR’ı iş olarak yapmak isteyen birisi eğer ciddi olarak sağlam adımlar ile yürümek istiyor ise bu işi ciddiye aldığını toplantılara katılarak önce kendine ispatlamalıdır.

LR Toplantısı Neden Önemli?

Emin olun toplantıların hemen hemen hepsine katıldım ve çok büyük faydasını gördüm. Özellikle bizim semtte bulunan ve liderim olan Dilek Büyükköstenceli katılımı ile bize yaşadığı tecrübeleri hakkında yapmış olduğu konuşmalarından çoğu şeyi öğrendiğimi ve kendisinin de vermiş olduğu tecrübe ile çok daha başarılı bir yol izlediğimi söyleyebilirim. Bizde genelde cuma günleri ortak bir mekanda toplantılar düzenleniyor ve sunumu yapan kişi seçiliyor ve anlattıklarını kendi yaptıklarımız ile kıyaslıyor ve eksiklerimizi bu sayede tamamlıyoruz.

Toplantıya çok büyük bir mazeretiniz olmadığı sürece kesinlikle katılın ve LR’ı gerçekten bir iş olarak yaptığınızın farkına varın. Bazıları LR’a sadece yan gelir veya ek kazanç olarak bakıyor, bence bu yanlış bir yaklaşım bana göre LR’a tam bir iş gözü ile bakılmalı ve tam zamanlı LR odaklı çalışıldığında ortaya çok güzel sonuçlar çıkıyor ve kazanmaya başladığınızı da yavaş yavaş anlamaya başlıyorsunuz.

Bu arada WhatsApp gruplarını da takip etmenizi öneririm çok faydalı bilgiler yer alıyor ev güncel indirimleri de üyeler genelde oradan paylaşarak sizleri bilgilendiriyor. Ayrıca bilemediğiniz ve aklınıza takılan tüm soruları da toplantılarda veya WhatsApp gruplarında sorabilirsiniz.

Unutmayın ki, LR’ı ciddiye alırsanız o sizi fazlası ile mutlu edecektir…

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu