Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Türkiye’nin Büyüyen Network Firması Oldu!

lr-turkiye

Network işini önceki yazılarımızda sizlere detaylı bir şekilde anlatmıştık ve sizlere kısa zamanda hem başarılı hemde zengin olmanın en önemli adımı sağlam bir network firması ile çalışmak olduğunu söylemiştik. Son 3 yılda Türkiye’de gözle görünür bir şekilde büyüyen 30 yıllık Alman firması LR sesini duyurmayı gerçekten başardı. Türkiye’de böylesine bir pazarın oluşacağını tahmin edemeyen LR’ın Alman yetkilileri de bu duruma çok şaşırdılar ve Türkiye’ye özel bir ilgi gösterdiler. LR iş ortağı olan kişilerin üye yapmak için çok uğraşmadıklarını çünkü LR’ın ürünleri gerçekten çok etkili ve faydalı olduğunu bilen ve gören kişiler kendi istekleri ile sisteme üye olmak istiyor ve ürünleri hem indirimli alıyor hem de çevresindeki kişileri de üye yaparak LR Network sistemine dahil olarak para kazanmaya başlıyorlar.

lr-turkiye2

LR Türkiye’de Neden Çok Duyulmaya Başladı?

Öncelikle benim de bir LR iş ortağı olduğumu bilmenizi istiyorum ve ben yaklaşık 7 ay önce bu sisteme dahil oldum ve 7 ay önce de LR adı çok geçiyordu duyuyordum fakat zaman geçtikçe LR’ı çevremdeki kişilerden ve sosyal medyada çok görmeye başladım. Bu ne demek oluyor biliyor musunuz? 3 yılda LR firması buraya kadar geldi ise eğer artık iş ortakları seri bir şekilde zamanı geldiği için üye olmayı tercih ediyorlar. Hem kazandırıyor, hem sosyal bir çevreye sahip ediyor, hem de ürünlerin gerçekten ne işe yaradığını bildiğiniz için gurur ile ürünleri anlatabiliyorsunuz. Bu faktörler çok önemli ve gerçek anlamda kimse kimseyi kandırmadan sistemin çok güzel yürüdüğünü görmekteyiz. Türkiye’de çok duyulmaya başladı fakat sizlere önemli bir şey söylemek istiyorum. Türkiye’de daha LR’ı duymayan çok daha fazla insan var ve sizde ilk adımı atın çok geç kalmayın ve LR’dan pastanızı ayırtın. 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir