Menu

LR Ürün Kılavuzu Mobil Uygulaması Hakkında Önerileriniz?

LR-Urun-Kilavuzu-Mobil-Uygulama

Değerli LR iş ortakları biliyorsunuz ki, kısa zaman önce sizlere LR Ürün Kılavuzu mobil uygulamamızı tanıtmıştık ve uygulamayı yükleyenlerden gelen yorumlara baktığımızda çok olumlu yorumlar ve uygulama hakkında övgüler aldığımızı görüyoruz. Bunun gibi yorumları görünce inanın çok seviniyoruz ve LR iş ortaklarına kolaylık sağladığımız için de ayrıca mutlu oluyoruz. Tabi ki, uygulamamız hakkında tüm yorumlara ve eleştirilere açığız. Bu yazıyı yazmamızın sebebi ise LR Ürün Kılavuzu uygulaması hakkında önerilerinizi veya görüşlerinizi yorum olarak paylaşabileceğiniz bir alan oluşturmaktır. Sizlere daha kaliteli ve isteklerinize cevap verebilecek bir hizmet sunmak istiyoruz.

LR Ürün Kılavuzu Neden Ücretli?

Bu arada konusu açılmışken buradan sizlere bir konuda da bilgi vermek istiyorum, Uygulamamız ücretsiz değil ücretlidir evet 12.99 TL karşılığında bu uygulamamızı LR iş ortaklarına satıyoruz. Bunun nedeni de uygulamayı oluştururken ödediğimiz ücret ve yıllık uygulama barındırma bedeli ayrıca markete ekleme bedelleri ve emeğimizi de eklersek çok görmemenizi rica ediyorum.

Sonuçta sizler için uygulamayı sürekli güncel tutuyoruz ve her zaman da güncel bir uygulamaya sahip olacaksınız. Açık konuşmak gerekirse ücretli olmazsa eğer reklam yerleştirmek zorunda kalırdık ki, bu durum biliyorsunuz çok can sıkıcı bir durum ve bizim de hiç düşünmediğimiz bir durumdur. Her emeğin bir karşılığı olmalı ve bu emeğe de saygı duyulmalı diye düşünüyorum ben.

LR Ürün Kılavuzu Uygulamasına Gelecek Yenilikler – Öneriler:

Uygulamamız sürekli güncellenecek ve hep güncel kalacak dedik ve öyle de yapıyoruz. Uygulamamıza yaptığımız son değişiklikler oldu ve yakın zamanda eklenecek olan özellikler de olacaktır. Temmuz ayında yapmış olduğumuz bir güncellemede Aylık İndirim Kataloğu uygulamamıza eklenmiştir. Bundan sonra aylık indirim kataloğuna kolayca uygulamamızdan erişebileceksiniz. Ayrıca LR ürünleri kullananların Öncesi ve Sonrası görüntülerini de rahatsızlıklara göre eklenecektir. Bu yakın zamanda olacaktır ve güncel olarak sizlere sunulacaktır.

Ayrıca sizlerinde görüşlerine yer verdiğimiz bu platformdan uygulamamızda görmenizi istediğiniz özelliği bizim ile aşağıda bulunan yorum alanından paylaşırsanız eğer değerlendirmeye alınacaktır. Yorumlarda en çok hangi özellik isteniyorsa eğer onu uygulamaya özellik olarak eklemeye çalışacağız. Sonuçta LR üyelerine özel bir uygulama ve sizlerin de isteği bizim için önemlidir. Görüşlerinizi, Önerilerinizi aşağı alanda paylaşmanızı bekliyoruz…

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)