Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Ürün Siparişi Nasıl Verilir?

LR Ürün Kataloğu

LR Ürün siparişi nasıl verebilirim?

LR Üyesi değilim ama ürün siparişi vermek istiyorum?

LR üyesi değilseniz ve ürün siparişi vermek istiyorsanız eğer size bu konuda yardımcı olabiliriz. Ürün siparişinizi WhatsApp destek hattımız üzerinden bize sipariş verebilirsiniz. WhatsApp destek hattımız: 0532 5266681

Aynı zamanda sitemizde bulunan Üyelik ve Ürün bilgi formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Üye olarak ürünleri indirimli sipariş verebilirsiniz. İsterseniz de üye olmadan normal katalog satış fiyatı üzerinden belirttiğimiz destek hattı üzerinden bize sipariş verebilirsiniz.

LR Üyesi olanlar için:

LR Sipariş nasıl verilir? sorusu özellikle benim bulunduğum LR iş ortağı WhatsApp grubumuzda soruluyor ve ben bu sipariş verme konusunda bilmeyenlere yönelik bir yazı yazmak istiyorum burada. Herkesin kolayca öğrenebileceği şekilde anlatacağım ki, zorlanmadan LR Ürün Siparişi kolayca verebilesiniz.

Aşağı kısımda birazdan sipariş konusunu sizlere anlatacağım, fakat öncesinde de sizlere bir hatırlatma yapmak istiyorum.

LR Sipariş verilirken daha önce telefon üzerinden veya e-mail yolu ile veriliyordu ve şimdi de ek olarak online olarak LRworld sitesi üzerinden siparişinizi verebiliyorsunuz. Bu konu hakkında sıkıntı yaşayanlar olursa eğer LR müşteri hizmetlerini aramaları siparişin girişini hızlandıracağını da söylemek isteriz.

siparis

LR Ürün Siparişi Nasıl Veririm?

Bu yazımızda LR’dan daha önce sipariş vermemiş yeni üyelerimiz veya sipariş konusunda sıkıntı yaşayan LR iş ortakları içindir.

  • LR Telefon ile ürün siparişi
  • LR E-posta ile ürün siparişi
  • LR Online site ile ürün siparişi (Lrworld)

Öncellikle siparişimiz 3 kanal aracılığı ile verilmektedir. Bu 3 kanal üzerinden ürün siparişlerinizi kolaylık ile verebilirsiniz. Ben şahsen daha sonra eklenen online siparişi kullanıyorum devamlı, hiç sıkıntı çıkmadan siparişler’im doğru bir şekilde LR iş ortaklarına gitmektedir. En azından yanlış verdiniz siparişi şöyle oldu falan diyemezler çünkü online sipariş ve e-posta siparişi verildikten sonra elinizde bir kayıt olmuş oluyor ve siz yanlış yapmadığınız sürece belirttiğiniz LR ürünleri gönderilecektir.

Telefon ile sipariş biraz riskli bazen müşteri hizmetlerindeki personel ürünün adını yanlış algılayabiliyor ve yeni üye yaptığınız kişinin ürünleri de haliyle yanlış gidiyor. Bu durumda iade edilip tekrar sipariş girilmesi gerekiyor ve bu durumda ürün eline ortalama 1 hafta veya 10 içinde geçmiş olur iade sorunlarından dolayı. Benim tavsiyem Online Sipariştir.

LR Online Üyelik Kaydı Nasıl Yapılır?

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

13 Yorum var “LR Ürün Siparişi Nasıl Verilir?

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir