LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


Ciltte sonradan oluşan sivilcelere önerdiğim LR ürünleri

LR-Et-Beni-Tedavisi

LR ürünleri ile Ciltte sonradan oluşan sivilceler nasıl geçer?

LR ürünleri Aloe Vera (Bitkisel) ve bir çok karışım bitkisel etmen maddeler içerdiği için bu tür cilt sorunlarına iyi geldiğini ve şifa verdiğini belirtmek isterim. Pek çok cilt problemleri Aloe Vera içeren LR ürün kremlerini önermekteyiz. Ciltte sonradan oluşan sivilceler için de kullanılacak ürünlerde Aloe Vera mucize bitki içermektedir.

Çoğu kişiyi görüntü itibari ile çok rahatsız eden Ciltte sonradan oluşan sivilceleri için LR’da kullanıp olumlu sonuç alabileceğiniz ürünleri sizlere önereceğim. LR iş ortaklarımın özellikle bana bu aralar bu soruyu çok yöneltmesi üzerine bu önemli bilgiyi sizler ile paylaşmayı uygun gördüm. Sadece iş ortaklarıma değil bu durumdan muzdarip olan ve LR’a yeni üye olan herkese faydalı olması açısından yazımızı paylaşıyoruz.

Öncelikle Ciltte sonradan oluşan sivilceleri cildin hemen hemen her yerinde görülebilen ve özellikle yüz bölgesinde hiç hoş durmayan bir durumdur. Bu durumdan en çok şikayetçi olanlar ise bayanlar olduğunu da buradan söylemek istiyorum. Benim arkadaşlarım arasında da bu tür sorundan dolayı şikayetçi olanlar vardı ve benim önerdiğim ürünleri kullanması üzerine olumlu sonuçları aldığım için de herkesin faydalanması adına buraya yazma gereği duydum.

Ciltte sonradan oluşan sivilceler için önerdiğim LR ürünleri:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera Propolis Krem

Ürünlerin kullanımı:

Aloe Vera Acil Durum Spreyi: Ciltte sonradan oluşan sivilceleri olan kısıma gerekir ise kulak çubuğu ile sürülmesi gerekiyor. (Günde 2 defa)

Aloe Vera Propolis Krem: Ciltte sonradan oluşan sivilceleri olan bölgenize yine kulak çubuğu yardımı ile sürüyorsunuz. (Günde 2 defa)

Uyarı: Bu ürünleri kullandıktan sonra güneşe çıkmamanız lazım eğer çıkacaksanız güneş koruyucu mutlaka ürün kullandığınız yere sürünüz.

Ciltte sonradan oluşan sivilceleri Koparmak?

Ciltte sonradan oluşan sivilceleri bazı insanlarda doğuştan olması ile birlikte bazılarında ise sonradan da görülmektedir. Bazı türleri oldukça tehlikeli olduğu yönünde tıpta bilgiler yer almaktadır. Doktorların Ciltte sonradan oluşan sivilcelerini koparma konusunda çok tehlikeli bir durum olduğunun altını çizmektedirler. Yapılan araştırmalara göre özellikle koyu renkte olan siyah ve kahverengi şekilde beliren Ciltte sonradan oluşan sivilcelerini koparmak ileride kanser hastalığına yol açtığını ve bu durumun tehlikeli olduğunu göstermektedir. Bu yüzden Ciltte sonradan oluşan sivilcelerini bilinçsiz bir şekilde sakın koparmayınız eğer tamamen kurtulmak istiyorsanız alternatif çözümlere veya doktorunuza başvurunuz.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

Diğer yazılarımız:

14 Yorum var “Ciltte sonradan oluşan sivilcelere önerdiğim LR ürünleri

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir