Menu

LR Ürünleri Kullananlar Memnun!

musteri-memnuniyeti-eticaret-940x470

LR Ürünleri kullanan kullanıcılarımız için oluşturduğumuz anketler ve çevremizde bulunan LR ürünleri kullanan kişilere sorduğumuzda ürünlerden ne kadar memnunsunuz? diye inanın yüzde 98’i memnun kaldıklarını bizlere belirtmektedirler. Ben LR ile tanışalı yaklaşık 8 ay oluyor ve çevremdeki kişilere LR’ı önermem ve onları LR’a üye yaparak onlarında sevdiklerine LR ürünleri kullanması sonucunda çok olumlu görüşler aldığımı buradan büyük bir gurur ile söyleyebilirim. Büyük bir gurur diyorum çünkü ben kötü bir Network firması ile çalışmıyorum. İşini bilen 30 yıllık bir Alman devi olan LR Beauty & Health firması ile çalışıyorum. Pek çok ürünlerinde bulunan Aloe Vera bitki özü sayesinde de gerçek anlamda şifa bulan kişilerin sayısı da çok arttığını ve böyle devam ederse Türkiye kısa sürede özellikle büyük bir çoğunluğu bu ürünler ile tanışmış olacaktır. İyi olan malı kötüleme şansımız yok ve iyi olan markada çabuk duyulur ve yayılır görüşündeyim.

Kısacası LR hayatımıza girdiği andan beridir hiç olumsuz yorum şahsen ben almadım. Bir de bu konuyu açmamızın sebebine gelince LR kullanan tanıdıklarınız hakkında LR’dan memnun mu ve hangi ürünü kullandı ve memnun kaldı? bu sorduğumuz sorunun cevabını bizlere aşağı alanda bulunan yorum yap kısmını kullanarak bizler ile paylaşırsanız çok seviniriz.

LR Ürünlerinden memnun musunuz? (Yorumlarınızı bekliyoruz)

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)