Menu

LR Ürünleri Kullananlardan Aldığımız Cevaplar!

LR Aloe Vera ürünleri kullanan kullanıcılarımızdan geri dönüşleri alıyorum ve bu aldığım geri dönüşler hakkında sizler ile sitemde pek fazla bilgi paylaşmadığımı fark ettiğim için sizlere bu geri dönüşler ile ilgili bir yazı hazırlamak istedim.

Şimdi bu dönüşlerin açıkçası yüzde 80’i olumlu ve kullanan kullanıcılar resmen LR ürünlerine aşık oluyor ve kopamıyor. Açıkçası bağımlılık yaratan bir ürünü de bizim pazarlamamız ne kadar zor olabilir ki:) Bizler de sevdiklerimize, dostlarımıza bu ürünleri gurur ile öneriyor ve geri dönüşlerin de olumlu olarak bana geri döneceğini bildiğim için alnım ak bir şekilde ürünlerimizden bahsediyor ve ürünlerimizi güven ile öneriyorum. Böyle kaliteli ve faydalı ürünler üreten LR firmasına da ayrıca teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Bu arada bana kullanıcıların geri dönüşleri site üzerinden ve bana ait WhatsApp üzerinden memnuniyetlerini dile getiren mesajlar şeklinde gelmektedir.

Özellikle sitemizin yorumlar kısımına bakarsanız çok ciddi bir kitlenin kullandığı ürünlerden memnun kaldığını göreceksiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de bana teşekkürler ve ürünlere övgü mesajları almaktayım. Açıkçası bu durum karşısında ürünlerimiz ile övünmekten ve gururlanmaktan kendimi alamıyorum.

Hangi LR Ürünleri Daha Çok Beğeniliyor?

Evet arkadaşlar bana gelen bu memnuniyet mesajları arasında en çok ilgi gören ve en çok geri dönüşü olumlu olan ürünleri sizlere sıralayacağım. Aslında pek çok üründen memnun kalan var fakat ben aklımda olan ürünlerden başlayacağım.

*Aloe Vera Konsantre Krem: Bu ürünü gözenek sıkılaştırmada yardımcı olması için kullanan kullanıcıların yüzde 80’i çok memnun ve gözenek sıkılaştırıcı özelliği sayesinde gözenek sorunlarından kurtulduklarını dile getiren memnuniyet mesajları almaktayım.

*Aloe Vera MSM Jel Krem: Bu ürünü de lekeler ve izler için kullanan kullanıcılar da ürünün işinde çok başarılı olduğunu ve çoğunluğu bu ürün sayesinde lekelerinden kurtulmuş durumdadır. Bazı kullanıcılarında lekelerine azalma görüldüğü bana yapılan kullanıcı yorumlarında mevcuttur.

*Aloe Vera Sivera İçecek: Bu içeceğin de içeriden düzenlemeye yardımcı olması amacı ile ve saç dökülmesine içeriden destek amaçlı olarak önermiştim ve bu durumlarda kullanan çoğu kullanıcı da özellikle saç dökülmelerinin durduğu yönünde inanılmaz bir mesaj yağmuru almaktayım. (ayrıca eşimde bu ürün sayesinde saç dökülmesinden kurtuldu ve kendisi de bizzat üründen gayet memnun:)

*Aloe Vera Diş Macunu: Bu ürün küçük ve basit görünse de içerdiği Aloe Vera sayesinde diş eti ve diş sağlığına çok katkısı olduğunu ve kullanıcılarında favori ürünlerinden birisi olduğunu sizlere söyleyebilirim.

*Microsilver Diş Macunu: Özellikle diş eti çekmesi ve diş taşı sorunu yaşayan kullanıcılara önerdiğim bu ürün de en popülerliğini koruyan ürünler arasındadır. Hatta en çok sattığım üründe Microsilver Diş Macunu olduğunu da sizlere söyleyebilirim. Geri dönüşleri nasıl mı? siz tahmin edin yazdıklarımdan:)

*Microsilver Yüz Bakım Seti: Bu seti önerdiğim ve kullanan kişilerin büyük bir kısmı üründen çok memnun. Sivilce ve akne gibi problemleri olanların çoğu bu ürün sayesinde bu sorunlardan kurtuldu ve bana memnuniyet mesajlarını iletmişlerdir.

*Zeitgard 1 Yüz Temizleme Seti: Evet bu ürünü genellikle siyah noktalar ve makyaj sonrası temizlik için öneririm. Bu ürünü bu yüzden kullanan kişiler de ürünün bu konuda çok başarılı olduğu yönünde bana olumlu dönüşleri olduğunu da bilmenizi isterim.

Zeitgard 2 Anti-Age Set: Bu üründe favori ürünler arasında ve kendini kanıtlamış, hızlı verdiği sonuç ile çoğu kullanıcılardan da tam puan aldığını ve önerdiğim kişilerin bana bu ürün sayesinde çok dua ettiğini de sizlere bildirmek isterim.

Şimdilik geri dönüşlerin çok olumlu olduğu ve aklıma gelen ürünler bu kadar. Sizlere bir sonraki yazımda da aklıma geldikçe memnuniyeti en çok hak eden ürünleri sizler ile zaman içerisinde paylaşacağımı bilmenizi isterim. LR ürünlerinin hepsi çok güzel hepsi de çok olumlu sonuçlar alıyor, fakat ben sizlere en popüler yorumları olan ürünlerden bahsetmek ve yazıya dökmek istedim. Bir sonraki yazımda görüşmek dileği ile…

Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Team

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)