Menu

LR Üyelerine 20 Araç Teslimi Yapıldı!

LR Araba Teslimi

LR Araba Teslimi

LR iş ortakları bugün güne çok güzel bir başlangıç yaptılar ve araç hak eden iş ortakları araçlarını teslim aldılar. Araç teslim sırasında iş ortaklarının hedeflerini tutturması ve kazandığı araçların yanına gittiklerinde ise bu aracı hak ettim ifadelerine şahit olduk. Açıkçası LR’dan araç alamazsınız diyen kişilere inat LR iş ortakları gurur ile alacakları aracın başında dik bir şekilde durarak güzel bir görüntü sergilediler. Açıkçası LR’ın araç konseptinden faydalanmak isteyen pek çok LR Üyesi mevcut ama bu araçları almanız LR ile imkansız değil işin güzel tarafı da bu olsa gerek.

Pek çok imkanı LR üyelerine tanıyan Alman firması sizden ilk araç hedefinde istediği pw’yi tutturan herkesin araç sahibi olacağını da buradan bir kez daha belirtelim. Ayrıca İlk aracınız Renault Clio veya Opel Corsa olarak verilmektedir. Bir sonraki basamakta ki araç ise Mercedes serisi araçları geliyor en sonda alacağınız aracı ise ben söylemeyeyim:) Evet ne diyorsunuz sizde LR’ın bu harika imkanlarından faydalanmak istemez misiniz?

LR Arabaları

LR Arabaları

LR Arabaları

LR Arabaları

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)