Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Üyelerine 20 Araç Teslimi Yapıldı!

LR Araba Teslimi

LR Araba Teslimi

LR iş ortakları bugün güne çok güzel bir başlangıç yaptılar ve araç hak eden iş ortakları araçlarını teslim aldılar. Araç teslim sırasında iş ortaklarının hedeflerini tutturması ve kazandığı araçların yanına gittiklerinde ise bu aracı hak ettim ifadelerine şahit olduk. Açıkçası LR’dan araç alamazsınız diyen kişilere inat LR iş ortakları gurur ile alacakları aracın başında dik bir şekilde durarak güzel bir görüntü sergilediler. Açıkçası LR’ın araç konseptinden faydalanmak isteyen pek çok LR Üyesi mevcut ama bu araçları almanız LR ile imkansız değil işin güzel tarafı da bu olsa gerek.

Pek çok imkanı LR üyelerine tanıyan Alman firması sizden ilk araç hedefinde istediği pw’yi tutturan herkesin araç sahibi olacağını da buradan bir kez daha belirtelim. Ayrıca İlk aracınız Renault Clio veya Opel Corsa olarak verilmektedir. Bir sonraki basamakta ki araç ise Mercedes serisi araçları geliyor en sonda alacağınız aracı ise ben söylemeyeyim:) Evet ne diyorsunuz sizde LR’ın bu harika imkanlarından faydalanmak istemez misiniz?

LR Arabaları

LR Arabaları

LR Arabaları

LR Arabaları

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir