Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Üyelerinin Dikkat Etmesi Gerekenler!

LR Üyeleri hızla büyüyor ve LR ile ilgili bir çok karışıklıkta meydana geliyor. Bu durumun önüne geçebilmek için LR firması da bazı önlemler almış durumdadır. Özellikle son zamanlarda deli gibi İnternet üzerinden yapılan LR ürün satışlarının kesinlikle yasak olduğunu buradan hatırlatmak istiyoruz.

  • LR ürünleri gittigidiyor.com, n11.com, sahibinden.com gibi benzeri siteler üzerinden satış yapması yasaktır. Ayrıca LR firması İnternet üzerinden LR Üyelik yapma ile ilgili bazı yaptırımlar getirmiştir.
  • LR ibaresi kesinlikle alan adında geçmeyecektir. Ayrıca Sadece LR değil şirkete bağlı olan Microsilver ve Zeitgard kelimeleri de aynı şekilde kullanımı yasaktır.
  • Bu arada sosyal paylaşım sitelerinde özellikle Facebook üzerinden müşterilere ulaşmak isteyen LR iş ortaklarının isimlerinin başına LR ibaresi kullanmadan yapmaları gerekiyor. Buda yasak olan maddeler içerisindedir.
  • Ayrıca tanıtım web sitenizde LR logosu kullanıyorsanız eğer burada da ”Bağımsız LR İş Ortağı İsim” şeklinde belirtmeniz lazım. LR’ın yasakları arasında bildiklerimiz şimdilik bu kadardır.

Bu kurallara uymayan LR iş ortakları ilk önce uyarılacaktır, uyarıya uymayanlar hakkında işlem başlatılacağı da bilinmesi gerekir.

internet-sitesi-640x360

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

bir cevap var “LR Üyelerinin Dikkat Etmesi Gerekenler!

  • Bir ay önce aloe vera serisinden acil yardım box almıştım. Geçen haftasonu eve gelen misafirimizin üzerine sıcak çay döküldü ve evde malesef yanık için bir krem yoktu.bende elimde bulunan ürünlerle ilk yardımı yapmak zorunda kaldım.misafirim acısının hafiflefigini söyleyince ,akşam akşam eczane aramayın isterseniz kullanmanız için size verebilirim dedim.Ama o kadar iyi gelmişki dün arayıp bana teşekkür ettiler.simdi aloe veranin diğer ürünlerinide kullanmak istiyorum.diş macunu,şampuan, krem vb. Size nasıl ulaşabilirim. Bana yardımcı olabilirmisiniz lütfen.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir