Menu

LR Üyeliği Ücretli Mi?

lr-ürünleri

Bir çok kişiden LR hakkında Üyelik sisteminin ücretli mi? sorusuna buradan yanıt vermek istiyorum. Öncelikle LR Network Firması üyelik sistemi kesinlikle ücretli bir sistem değildir. LR’ın ücretli olduğunu sosyal medyada konuşan bir kaç kişiden gördüğüm için bu yazıyı paylaşıyorum ve bu soruya sitemiz üzerinden netlik getirme ve açıklama amaçlı sizler ile paylaşmak istiyorum. Öncelikle şunu kesinlikle bilmelisiniz ki, LR Üyelik Ücreti Yoktur! LR Ücretli Bir Üyelik Sistemi Değildir. Evet arkadaşlar LR sistemini bir bir çok yazımızda anlattık ve sizlere firmamızın üye olabilmeniz için sizden sadece kendinize ürün alın ve sisteme üye olun ve sizde bir başkasını üye yaparak sisteme dahil edin ve aynı şekilde yapın. Şeklinde yoluna devam eder. Zaten bütün network firmaları da buna benzer şekilde üye toplamaya devam eder ve sistem bu şekilde ilerler. Umarım açıklayıcı olmuşumdur ve sizlerin kafanızda oluşan soru işaretlerini silmeyi başarmışımdır.

Bu arada LR’a dahil olabilmeniz için en düşün 75 TL’lik ürün almanız gerekiyor bu ürünleri de boşuna almıyorsunuz zaten çok faydalı olan ve evinizin ihtiyacı pek çok ürün bulunmaktadır. Sisteme dahil olmak istiyor iseniz LR Üyesi olmak istiyorum diyorsanız eğer, aşağıda bulunan LR Başvuru Formunu doldurmanız durumunda sizlere dönüş sağlanacak ve sizlere gerekli bilgi verildikten sonra isteğiniz doğrultusunda üyelik sözleşmenizi yapacağız.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)