Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Üyeliği Ücretli Mi?

lr-ürünleri

Bir çok kişiden LR hakkında Üyelik sisteminin ücretli mi? sorusuna buradan yanıt vermek istiyorum. Öncelikle LR Network Firması üyelik sistemi kesinlikle ücretli bir sistem değildir. LR’ın ücretli olduğunu sosyal medyada konuşan bir kaç kişiden gördüğüm için bu yazıyı paylaşıyorum ve bu soruya sitemiz üzerinden netlik getirme ve açıklama amaçlı sizler ile paylaşmak istiyorum. Öncelikle şunu kesinlikle bilmelisiniz ki, LR Üyelik Ücreti Yoktur! LR Ücretli Bir Üyelik Sistemi Değildir. Evet arkadaşlar LR sistemini bir bir çok yazımızda anlattık ve sizlere firmamızın üye olabilmeniz için sizden sadece kendinize ürün alın ve sisteme üye olun ve sizde bir başkasını üye yaparak sisteme dahil edin ve aynı şekilde yapın. Şeklinde yoluna devam eder. Zaten bütün network firmaları da buna benzer şekilde üye toplamaya devam eder ve sistem bu şekilde ilerler. Umarım açıklayıcı olmuşumdur ve sizlerin kafanızda oluşan soru işaretlerini silmeyi başarmışımdır.

Bu arada LR’a dahil olabilmeniz için en düşün 99 TL’lik ürün almanız gerekiyor bu ürünleri de boşuna almıyorsunuz zaten çok faydalı olan ve evinizin ihtiyacı pek çok ürün bulunmaktadır. Sisteme dahil olmak istiyor iseniz LR Üyesi olmak istiyorum diyorsanız eğer, aşağıda bulunan LR Başvuru Formunu doldurmanız durumunda sizlere dönüş sağlanacak ve sizlere gerekli bilgi verildikten sonra isteğiniz doğrultusunda üyelik sözleşmenizi yapacağız.

LR Üyelik Paketlerimizi inceleyebilir ve hangi paket ile üyeliğinizi başlatabileceğinizi görebilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir