Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Üyelik Paketleri – Serbest Seçim & Başlangıç Seti (99 TL)

 

LR ürünlerini sizi bağlayacak aylık kota şartı olmadan uygun fiyattan almak için LR sistemine üye olarak indirimlerden faydalanabilir ve iş olarak düşünenler içinde üyelik sistemine dahil olabilirsiniz. LR üyelik paketleri Biliyorsunuz ki, LR sistemine üye olabilmeniz için üyelik giriş paketlerinden birini tercih etmeniz gerekiyor. Bu size bahsettiğim LR Başlangıç Paketi veya sizin ürünü seçmeniz gerekiyor ise tercih ettiğiniz ürünler var ise Üyelik indirimli fiyat ile 99 TL’yi tamamlayacak şekilde ürünlerinizi seçiyorsunuz ve LR Serbest Seçim olarak işleminizi gerçekleştiriyorsunuz. Diğer 2 paket hangisi onları da sizlere söyleyeyim, Tanıtım Seti , Özel Bakım Seti ve İş Geliştirme Seti. Bu paketlerin avantajları olduğu gibi ayrıca, Üyelik için herhangi bir kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat bedeli ödemezsiniz.

Not: İlk vereceğiniz sipariş üyelik indirimli olarak size sunuluyor.

LR Üyelik Paketleri / Serbest Seçim – En az 99 TL

Üyelik paketlerinden Serbest Seçimi size anlatacağım. Serbest seçim adından da anlaşılacağı üzere ürünlerin tercihi seçimi size bağlıdır. Siz ürünlerinizi en az 99 TL olmak üzere seçiyorsunuz. Nasıl indirimli 99 TL’ye ürünleri katalog üzerinden hesaplayacağım diye soracak olursanız, örnek olarak LR katalog üzerinden toplamda 140 TL’lik ürün seçiyorsunuz 140 TL’lik ürün size 99 TL’ye geliyor indirimli olarak. Ürün alırken sizi sınırlayan bir durum yok ne kadar ürün alırsanız alın siz üyelik ile alacağınız için size indirimli fiyattan işlem yapılacaktır.

Ayrıca kafanızın karışmaması açısından size basit bir hesap sisteminden bahsedeceğim, katalog üzerinden beğendiğiniz ürünün fiyatını 1.4 ile böldüğünüzde size gelen indirimli fiyatı bulursunuz. Ama unutmayın ilk üyelikte ilk ödeyeceğiniz en az tutar 99 TL olmalıdır. 

LR’a Üye Olduğunuzda Size Neler Gelecek?

LR’a üye oldunuz ve size ürünleriniz ile birlikte serbest seçim veya başlangıç paketi içeriğinde ek olarak gelecek ürünler mevcuttur. Hangi ürünler gelecek bunları da aşağıda sizler ile paylaşıyorum:

  • LR Katalog (1 Adet)
  • Fiyat Listesi
  • LR Pazarlama Planı
  • LR Şirket Tanıtımı
  • İş Ortağı Başvuru Formu (2 Adet)

Serbest seçim veya başlangıç setini tercih edenlerin genelde üye olarak kendilerine indirimli ürün alabilmeleri için tercih ettiklerini ve bu tercihin de doğru bir karar olduğunu da bilmenizi isterim. Sonuçta sizi bağlayan bir durum olmadığı sürece neden indirim kartınız ile alışveriş yapmayasınız ki?

Eğer iş olarak yapmayı düşünürseniz PW kazanmak ve aylık primlerden hak edişten faydalanmak isterseniz size önerim Tanıtım Seti veya İş Geliştirme Seti almanızdan olacaktır. PW’ler her aldığınız üründe aylık olarak sistemde birikir ve size prim olarak geri döner.

Üye olduğunuzda tüm haklarınız bütün paketlerde aynıdır. Daha sonrasında bir paket daha veya ürün daha alma zorunluluğunuz yoktur.

Bütün LR Üyelik Paketlerini incelemek isterseniz bağlantıyı takip ediniz lütfen. LR Üyelik Paketleri

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir