Menu

LR Üyelik Paketleri – Serbest Seçim & Başlangıç Seti (99 TL)

LR Başlangıç Seti

LR ürünlerini sizi bağlayacak aylık kota şartı olmadan uygun fiyattan almak için LR sistemine üye olarak indirimlerden faydalanabilir ve iş olarak düşünenler içinde üyelik sistemine dahil olabilirsiniz. LR üyelik paketleri Biliyorsunuz ki, LR sistemine üye olabilmeniz için üyelik giriş paketlerinden birini tercih etmeniz gerekiyor. Bu size bahsettiğim LR Başlangıç Paketi veya sizin ürünü seçmeniz gerekiyor ise tercih ettiğiniz ürünler var ise Üyelik indirimli fiyat ile 99 TL’yi tamamlayacak şekilde ürünlerinizi seçiyorsunuz ve LR Serbest Seçim olarak işleminizi gerçekleştiriyorsunuz. Diğer 2 paket hangisi onları da sizlere söyleyeyim, Tanıtım Seti ve İş Geliştirme Seti. Bu paketlerin avantajları olduğu gibi ayrıca, Üyelik için herhangi bir kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat bedeli ödemezsiniz.

Not: İlk vereceğiniz sipariş üyelik indirimli olarak size sunuluyor.

LR Üyelik Paketleri / Serbest Seçim – En az 99 TL

Üyelik paketlerinden Serbest Seçimi size anlatacağım. Serbest seçim adından da anlaşılacağı üzere ürünlerin tercihi seçimi size bağlıdır. Siz ürünlerinizi en az 99 TL olmak üzere seçiyorsunuz. Nasıl indirimli 99 TL’ye ürünleri katalog üzerinden hesaplayacağım diye soracak olursanız, örnek olarak LR katalog üzerinden toplamda 140 TL’lik ürün seçiyorsunuz 140 TL’lik ürün size 99 TL’ye geliyor indirimli olarak. Ürün alırken sizi sınırlayan bir durum yok ne kadar ürün alırsanız alın siz üyelik ile alacağınız için size indirimli fiyattan işlem yapılacaktır.

Ayrıca kafanızın karışmaması açısından size basit bir hesap sisteminden bahsedeceğim, katalog üzerinden beğendiğiniz ürünün fiyatını 1.4 ile böldüğünüzde size gelen indirimli fiyatı bulursunuz. Ama unutmayın ilk üyelikte ilk ödeyeceğiniz en az tutar 99 TL olmalıdır. 

LR’a Üye Olduğunuzda Size Neler Gelecek?

LR’a üye oldunuz ve size ürünleriniz ile birlikte serbest seçim veya başlangıç paketi içeriğinde ek olarak gelecek ürünler mevcuttur. Hangi ürünler gelecek bunları da aşağıda sizler ile paylaşıyorum:

  • LR Katalog (1 Adet)
  • Fiyat Listesi
  • LR Pazarlama Planı
  • LR Şirket Tanıtımı
  • İş Ortağı Başvuru Formu (2 Adet)

Serbest seçim veya başlangıç setini tercih edenlerin genelde üye olarak kendilerine indirimli ürün alabilmeleri için tercih ettiklerini ve bu tercihin de doğru bir karar olduğunu da bilmenizi isterim. Sonuçta sizi bağlayan bir durum olmadığı sürece neden indirim kartınız ile alışveriş yapmayasınız ki?

Eğer iş olarak yapmayı düşünürseniz PW kazanmak ve aylık primlerden hak edişten faydalanmak isterseniz size önerim Tanıtım Seti veya İş Geliştirme Seti almanızdan olacaktır. PW’ler her aldığınız üründe aylık olarak sistemde birikir ve size prim olarak geri döner.

Üye olduğunuzda tüm haklarınız bütün paketlerde aynıdır. Daha sonrasında bir paket daha veya ürün daha alma zorunluluğunuz yoktur.

Bütün LR Üyelik Paketlerini incelemek isterseniz bağlantıyı takip ediniz lütfen. LR Üyelik Paketleri

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)