LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Yaşlılık Lekelerine Çözüm Getirdi!

 

LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli

LR kullanan bir iş ortağımın annesinin ellerinde bulunan yaşlılık lekeleri için önerdiğim 2 LR ürünü ilk 10 günde ve toplamda 1.5 ayda sonuca ulaştı. Özellikle yaşlıların ellerinin üst yüzeyinde oluşan kahverengi ve siyah lekeler bir ben görünümü verse de leke oldukları bariz ortadadır.

Bu lekeler için önerdiğim 2 ürünü düzenli olarak günlük kullanması üzerine gün gün resimlerini talep edip kontrol ettim ve sonucun çok iyi olduğunu ve bu tür lekelerden şikayetçi olanlar için sitemde bu yazıyı paylaşmak istedim. Yaşlılık Lekeleri için hangi ürünleri tavsiye ettiğimi ve hangi aralıklar ile nasıl kullanılması gerektiğini sizler ile paylaşacağım.

Öncesinde bir uyarı da vermek istiyorum sizlere, vereceğim ürünler yaz aylarında güneş ile temas olması durumunda lekelerin artacağını ve yaz aylarında kullanım olarak akşam saatlerini seçmenizi yada yaz aylarında değil de son bahar veya kış aylarını tercih etmenizi öneriyorum. Bu arada Güneş Koruyucu krem ile kullanırsanız bir sıkıntı olmuyor bunu da bilmenizi isterim.

Yaşlılık Lekeleri için önerdiğim LR ürünleri:

  • 1 Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • 2 Aloe Vera MSM Vücut Jeli

Ürünlerin kullanımı:

Ürünlerin kullanımı ile ilgili sizlere bilgi vereyim hemen, önceliğimiz her zaman ki gibi Acil Durum Spreyi ve sonrasında Aloe Vera MSM Vücut Jeli, spreyi sıktıktan 1-2 dakika sonra Aloe Vera MSM Vücut Jeli leke olan bölgelere iyice yedirmeniz lazım. Bunu günde 2 kere yapmanızı öneriyorum.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

Diğer yazılarımız:

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir