Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazını merak edenler buraya!

Neden LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı?

Biliyorsunuz ki el ile veya su ile yapılan yüz temizliklerinde yüzeysel olarak yaptığınız tüm temizleme işlemlerinde yüzünüzü maalesef ki derinlemesine temizleyemiyorsunuz ve buna bağlı olarak cildinizin gözenekleri kapanıyor ve cildinizin tabiri caiz ise nefes almasını da bir nevi önlemiş oluyorsunuz. Bu durumda el ve su ile yapılan yüz temizleme işlemi kısmi olarak temizlik sağlar yani yüzeysel temizlik sağlar.

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı ile yapılan temizlik işlemi ise cildi derinlemesine temizler. Özel başlığı sayesinde çok daha temiz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Microsilver içeren başlık fırçaları (gümüş uçlu fırçalar) anti bakteriyel özelliği sayesinde cildinizde kesinlikle bakteri veya yağ bırakmadan cildinizi hem bakteriden hem de yağlardan arındırır.

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazını hangi durumlarda kullanılır?

Siyah nokta: Özellikle siyah nokta düşmanı olan temizleme cihazımız bu konuda kendisini kanıtlamış ve kısa sürede siyah noktalardan sizleri temizliyor. Özellikle yüz bölgesinde bulunan inatçı siyah noktaları cihazımızın özel titreşimi ve özel osilasyon hareketleri ile derinlere inerek işi kökünden halleder!

Yüzde özellikle çok sık görülen siyah nokta temizliği için biz Almanya’dan özel ithal gelen Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazını öneriyoruz.

Yağlı ciltler: Yağlı ciltler için de önerdiğimiz temizleme cihazımız bu konuda da çok etkili sonuçlar vermektedir. Yağlı cilt sorunundan sizi kurtarıyor ve yerini parlak ve canlı taze bir cilt alıyor!

Makyaj temizliği: Özellikle sık makyaj yapan kişilerin bu cihazı sadece makyaj temizliğini yapması için bile önerebiliriz. Neden diye soracak olursanız eğer, normalde yapmış olduğunuz makyaj temizliği yukarıda da bahsettiğimiz gibi yüzeysel oluyor ve cildinizin gözeneklerini kimyasal ürünler ile tıkıyor nefes almasını da zorlaştırıyorsunuz. Bu nedenle derinlemesine temizlik eşittir Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı diyoruz!

Lekeler: Cildinizi temizleme cihazımız ile temizlediğiniz andan itibaren leke oluşumunu önlüyor ve cildinizde güneşe bağlı veya oluşmasına neden olacak hiç bir leke cihazımız sayesinde olmuyor. Ayrıca cildiniz daima parlak ve canlı kalıyor.

Hassas ciltler: Bu cihazımızı hassas ciltler de kullanabilir. Cihazımızın 2 farklı başlık seçeneği mevcuttur. 1 normal ciltler için mavi başlık, 2 hassas ciltler için pembe başlık. Bu sayede hassas ciltlerde temizlenerek temiz bir cilde kavuşabiliyor.

Kırışıklık kremi kullananlar: Evet buradaki amaç ise çok önemli normalde kullandığınız Anti Age krem ürünlerini yüzeysel olarak cilt temizliği yapmadan kullanırsanız eğer gözeneklerin tıkalı olması nedeni ile alt katmanlara ulaşması mümkün değildir. Bu yüzden Zeitgard 1 cihazımız ile derinlemesine temizlik sonrası kırışıklık kremlerinizi uygularsanız daha iyi sonuç alırsınız.

Parlak ve canlı görünüm: Cihazımızı kullanan kullanıcı yorumlarında en çok memnuniyet ise düzenli kullanımda cildin çok daha parlak ve canlı görünmesi yönünde olduğunu ayrıca belirtmek isteriz. Zeitgard 1 temizleme cihazı kullanarak daha cildiniz daha güzel bir görünüme kavuşur.

Evet arkadaşlar elinizin altında sürekli bulunabilecek Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı sayesinde yukarıda belirttiğim tüm özelliklerden faydalanacaksınız. Sürekli güzellik merkezlerine gidip siyah nokta mı sıktıracak veya cilt bakımı yaptıracaksınız? Herkesin vakti ve parası değerlidir bu yüzden hem maddi hem manevi olarak sizi bu dertlerden kurtaracak olan Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazını tercih etmeniz için bir çok neden var!

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazına sahip olmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir