Menu

LR Zeitgard 2 Anti Age Cihazı

LR’ın 2016 kataloğunda yerini alan ”Zeitgard 2 Anti Age Cihazı” beklenenden daha fazla ilgi gördü. Özellikle cihazın cilt kırışıklıklarına karşı üretilen ve hassas ciltlerde bile kullanılan bu cihazı tanıtmak istiyoruz. Öncelikle not olarak belirtmek istiyoruz ki, ”cilt sorununuzu ilk önce bir dermatolog uzmanına gösterin ve doktorunuz uygun görür ise bu cihazı kullanmaya başlayınız.”  Zeitgard 2 Anti Age Cihazı 2 türlü etki göstermektedir insan cildinde, öncelikle cihazın soğuk ve sıcak uygulama ile çalışmaktadır. Cildiniz hangisine tepki verirse ona göre kullanımını yapmalısınız.

Bu cihaz hakkında sizlere ilerleyen günlerde daha detaylı bilgileri sitemiz üzerinden sunacağız. Şimdilik cihazımızın görselini de sitemiz ekliyoruz ve cihazımız hakkında söyleyecek çok şeyimizin olduğunu ve detayları ise sizlere telefondan verebiliriz. Sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak istediğiniz soruyu bizlere sorabilirsiniz.

Zeitgard 2 Anti Age Nasıl Kullanılır?

Zeitgard-2-Anti-Age-Hangi-Cilde-Uygun

Zeitgard 2 Anti Age Tanıtım Videosu

Zeitgard 2 Cihaza LR’a Üye Olarak %40 İndirimli Sahip Olabilirsiniz! Formu doldurmanız yeterli tıklayınız.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Zeitgard 2 Anti Age Cihazı

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)