Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR Zeitgard 2 Öncesi ve Sonrası Görüntüleri

Türkiye’ye gelmesi ile olay bir cihaz olan ”Zeitgard 2 Anti-Age Cihazı” çok etkili sonuçlar vermeye başladı. Almanya’dan ithal olarak Türkiye’ye gelen ve sadece LR üyelerinin satabildiği bu cihazlara başka hiç bir yerden ulaşamazsınız. O kadar ilgi görüyor ki, cihaz LR firmasının stoklarından anında çekiliyor ve LR üyelerine Zeitgard 2 adeta yetiştirilemiyor. Çok etkili olması karşılığında da stokların hemen bitmesi normal olarak görülmektedir bence.

Ayrıca alınan ilk seans sonuçlarına bakılacak olursa ciddi anlamda gözle görülür bir fark ortaya çıkmaktadır. Kırışıklıklar artık sizi üzmeyecek ve bu cihaz sayesinde göz kenarı, alın bölgesi, dekolte bölgesi, ağız çevresi kısımlarına rahatlıkla uygulayıp kırışıklıklarınızdan kurtulabileceksiniz. Sizlere LR Üyelerinin çekmiş olduğu görüntüleri olduğu gibi buradan paylaşacağım ve sizler de Zeitgard 2 Öncesi ve Sonra görüntüleri görün öyle karar verin.

zeitgard2-oncesi-sonrasi zeitgard2-oncesi-sonrasi2 zeitgard2-oncesi-sonrasi3 zeitgard2-oncesi-sonrasi5

Zeitgard 2 Nasıl Çalışıyor?

Zeitgard 2 cihazı çalışma şekli piyasadaki diğer cihazlara göre çok farklıdır. Ayrıca sadece cihaz değil ayrıca kullanılan kırışıklık kremlerinin de etkisinin çok iyi olduğu söylenebilir. Bu bahsettiğim kremler de Zeitgard 2 ile beraber gelmektedir. Bu yüzden bu cihaz ve ürünleri kullanıp kırışıklıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu arada cihazın çalışma şekli şöyledir; Cihaz 2 frekans vermektedir. Önce sıcaklık vererek cildinizdeki kapalı gözenekleri açmaya yarıyor. Daha sonra cihaz ile birlikte verilen kremleri cihaz ile kırışık olan ısıttığınız bölgeye uyguluyorsunuz ve daha sonra cihazı soğuk konuma alıyorsunuz ve -5 derece soğukluk vererek cildinizdeki gözeneklerin tekrar kapanmasını sağlıyor. Bu sayede kırışıklıklarınız için derinlemesine bir uygulama yapmış oluyorsunuz. Daha sonra sonucu görerek sizler de gözlerinize inanamıyorsunuz. Bu kadar basit.

Zeitgard 2 Cihazı ile ilgileniyorsanız eğer lütfen iletişim numaramdan bana ulaşınız: 0532 435 2117

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir