LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR Zeitgard Gece Maskesi Kullanıcılardan Tam Not Aldı!

LR Zeitgard Gece Maskesi

LR’ın yeni ürünleri arasında yerini alan ve uyurken güzelleşin sloganı ile duyurduğu LR Zeitgard Gece Maskesi kataloğa girmesi ile yoğun bir sipariş talebi aldı. Öncelikle LR iş ortakları LR’a yeni bir ürün gelince test etmek için önce kendileri kullanır ve kullandığından eğer memnun kalırsa bunun sonucunda da sunum yaptığı potansiyel üyelere veya son kullanıcılara ürünü önerir.

Öncelikle Güzellik uzmanı olduğum için Zeitgard Gece Maskesini sipariş verdim ve ben büyük bir sabırsızlık ile ürünün gelmesini bekledim. İnanın ürün o kadar çok ilgi gördü ki, siparişim 2 hafta da ancak bana geldi. Geldiği gibi gece yatmadan önce yüzüme uyguladım ve özellikle soğuk mevsime denk gelmesi de çok daha iyi oldu ki, bunu gece kullanmak daha kolay olacak diye düşündüm.

Ürünü ilk kullandığım anda gerçekten ürünün kaliteli olduğunu ve kullanımının da gayet basit olduğunu da söyleyebilirim. Etkisine gelince cildimde gösterdiği ilk farklılıklardan sizlere bahsetmek istiyorum, öncelikle cildime sağladığı nem oranı çok yerinde diyebilirim. Normalde benim karma bir cilt yapım var ve cildimin de ürüne göstermiş olduğu tepki yerinde denilecek derecededir.

Ayrıca yaş gereği kılcal göz kenarları kırışıklıklarım da gözle görülür bir fark oldu ve kırışıklığa ilk kullanımda bile cilt tepki gösteriyor ki bu da çok güzel bir özelliktir. Ürünün gerçekten kırışıklıklar ile gece savaştığını sabah uyandığımda fark ettim ve bu tamamen doğal olan bir ürün olması da ekstra bir avantaj kullanıcı için. Son olarak cildimizi tazelediğini ve güzel bir doku hissi uyandırdığını da kendiniz fark ediyorsunuz. Ayrıca sadece siz değil bir başkası da ki sizi yakından tanıyan birisi bu farkı görebiliyor.

Kullanımına gelince Zeitgard Gece Maskesini gece yatmadan önce yüzünüze sürüyorsunuz ve uyuyorsunuz, sabah uyandığınızda da mis gibi bir cilt ile güne merhaba diyorsunuz. Bundan daha kolay bir kullanım olabilir mi? Açıkçası bu ürünü ben şiddet ile tavsiye ediyorum özellikle kış aylarında nemlendirici özelliği ile cildinize genel bakım sağlar.

Zeitgard Gece Maskesi Ürününü Önerdiğim Kullanıcılar:

Ürünü önerdiğim kullanıcılar, üyelerim, arkadaşlarım kısacası tüm çevrem bu üründen dolayı bana memnuniyet mesajları gönderdiler ve ürünü kendi çevrelerinde ki kişilere de etkili ve kolay uygulaması sayesinde önermeye başladılar. Önermek çok önemli arkadaşlar özellikle bir ürün üye olmayan biri tarafından öneriliyorsa eğer gerçekten ürünü beğenmiştir ve tam not almıştır!

LR Zeitgard Gece Maskesi

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Team

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu