Menu

LR Zeitgard Gece Maskesi

LR Zeitgard Gece Maskesi

Ekim kataloğu ile birlikte LR Kataloğunda yerini alan yeni ürünümüz ”Zeitgard Gece Maskesi” ile Uyurken Güzelleşin. Soğuk havalara girmemiş ile birlikte bu yeni gelen ürün sayesinde geceleri maske uygulayacağız ve sabaha tertemiz, parlak bir cilt ile güne merhaba diyeceğiz.

Bu ürün henüz yeni olduğu için sizlere genel bilgileri hakkında bilgi vereceğiz, ancak sizlere kullanıcıların da deneyimlerini ilerleyen zamanda sitemizin gerek LR Kullanıcı Yorumları köşesinde gerek ise bu başlık altında paylaşımları sunacağız. Öncelikle sizler ile birlikte ürünümüzü tanıyalım.

  • Jobo yağı ile cildinizin nem oranını dengeler ve en uygun seviyeye getirir.
  • Ultra filling spheres içerdiğinden dolayı anti-age (kırışıklık giderici) özelliği mevcuttur.
  • Şizandra üzümü içeriği sayesinde cildinizin taze kalmasını sağlar.

Zeitgard Gece Maskesi Nasıl Kullanılır?

Zeitgard Gece Maskesi içerdiği zengin içerik sayesinde özellikle gece boyunca gündüz kullanıma göre cildinize daha iyi bir şekilde yerleşir.

Maske yüze sürülür ve yüz kesinlikle yıkanmamalı. Gece boyunca kullanıldığı için etkisini gece boyunca cildinize sağlayacaktır. Maskeden iyi sonuç alabilmeniz için önerim haftada 2 kere kullanınız. Ayrıca yeni ürün olduğu için bu bilgiyi de vermek istiyorum, Zeitgard Gece Maskesi 50 ml şişe olarak kataloğumuza eklenmiştir.

Tüm LR ailesine yeni ürünümüz hayırlı olsun diyoruz ve hemen siparişleri geçiyoruz:)

LR Zeitgard Gece Maskesi

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)