Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR Zeitgard Serox Göz Pedleri

LR Kozmetik kategorisine dahil olan bir üründen bahsetmek istiyorum sizlere, ”Zeitgard Serox Göz Pedleri” Serox serinde bulunan ürünler arasında en favori ürünlerimizden bir tanesi olup, özellikle orta yaş gurubu ve üzeri bayanların özellikle ilgisini çeken bir üründür. Göz altı kırışıklıkları kaçınılmaz sorunumuz olduğu için bu tür sorunlar için LR’ın başarılı ekibi bu özel pedleri tanıttılar. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda gerçekten ciddi anlamda bir ilerleme kaydettiklerini dile getirmektedirler. Özellikle 40 ve üzeri yaş gurubu Zeitgard Serox Göz Pedlerini kullandıktan sonra tüm tanıdıklarına tavsiye ediyor.

LR-Serox-Goz-Pedleri

Ayrıca kullanımı çok kolay olan LR Zeitgard Serox Professional Eye Pads sadece paketten çıkarılıp eliniz ile kapalı göze yerleştiriyor ve belli bir süre o şekilde bekletiyorsunuz. Sonrasında ise sizde gözlerinize inanamayacaksınız belli kullanım sonrasında aradaki farkı görünce. Bu arada Zeitgard Serox Göz Pedleri kullanmadan önce lütfen yakından gözlerinizin resmini çekin ve kullanım süresi bittikten sonra tekrar çekin ve aradaki farkı sizlerde görün.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Zeitgard Serox Göz Pedleri

  • Serox göz pedinin etkisi kac gün sürüyor.daha sonrasinda göz kremi kullanmamiz gerekir mi

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir