Menu

LR Zeitgard Yeniden Yapılandıran Jel Krem

Zeitgard 2 Yeniden Yapilandiran Jel Krem

Zeitgard 2 Yeniden Yapilandiran Jel Krem

LR Ürünleri arasında önemli bir rolü olan bu jel krem hakkında sizlere bilgi vereceği. Öncelikle bu krem’in Zeitgard grubunda olup, Anti-Age özelliğinin de olması ile sert yanak ve alın bölgelerinde hat çizgilerinin sıkılaşmasına yardımcı olma özelliği vardır. Adından da anlaşıldığı üzere yeniden yapılandırarak hat çizgilerinizi sıkılaştırarak hatlarınızı azaltır.

Zeitgard 2 Anti-Age Cihazı İle Kullanımı

Zeitgard 2 Cihazı ile kullanılan bu jel kremin kullanımı da çok zor değil. Öncelikle cihazınızı sıcak ve titreşimdi ayara alarak kremi iyice cildinize yedirin sıcak iken yapmamızın neden gözenekleri açıyoruz ve kremin cilt altına işlemesine neden oluyoruz. Belli süre cihaz ile sıcak ayarda jel kremi cildinize yedirdikten sonra cihazınızı bu kez soğuk ayara alıyorsunuz ve gözenekleri kapatarak sıkılaşmasını sağlıyorsunuz.

    Bu ürünlere indirimli sahip olmak istiyorsanız bizim ile iletişime geçiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “LR Zeitgard Yeniden Yapılandıran Jel Krem

  • Merhaba Sibel hanim, zeitgard 2 cihazım elime ulaştı.daha ilk kullanımda arkadaslarim botox yaptırdığımi zannettiler.çok teşekürler size, iyiki tavsiye edip aldiirmissiniz bana.
    Sevgiler
    SU AYDIN

    • Hayırlı olsun güle güle kullanın herkes sizin gibi şanslı değil:) Zeitgard 2 cihazı stoklara girmeden tükeniyor stok sıkıntısı yaşıyoruz. 6 üyem zeitgard 2 bekliyor ve 15 gün oldu bakalım ne zaman alacağız biz. Güle güle kullanın güzel günlerde inşallah.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)