Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR’a Geçmek İçin Vakit Nakittir!

vakit nakittir

Evet arkadaşlar burada size LR’a geçsem mi?, LR’ı düşünüyorum ama 4 ay sonra üye olacağım, LR’ı duydum ürünleri de güzel üye olacağım ama emin değilim? gibi sözler ile ne kadar çok şey kaybettiğinizi sizlere söylemek isterim. Çünkü başlıkta da belirttiğim gibi vakit nakittir. Bu deyim sizlerin aklında hep olsun neden bu deyimi kullandığımı da anlatacağım sizlere. Öncelikle LR’a geç üye olan çoğu iş ortakları keşke daha önce üye olsaydım! Diye kendilerine kızarlar. Ama bunu LR’a üye olduktan sonra anlarlar. Oysaki 4 ay önce LR üyesi olsaydım şimdi Grup Lideriydim. Evet arkadaşlar ne kadar erken üye olursanız o kadar kardasınız, bunu hiç bir zaman unutmayın.

Hiç bir şey için geç kalmadınız!

Eğer siz bu yazıyı okuyorsanız eğer LR için de geç kalmadığınızı bilmenizi isterim. LR’ı yeni duyduysanız hiç düşünmeden üye olun bence illa benim grubumdan değil, bir başka arkadaşınızın da grubundan üye olabilirsiniz, ama geç kalmayın gerçekten.

Örnek veriyorum Bilinen bir çok network firmalarının Türkiye pazarında 20 yıldır olması ile birlikte 1.000.000 üyesi vardır. Fakat LR henüz Türkiye pazarında 4 yıldır var ve en fazla 200.000 üyesi var. Yani LR ile daha Türkiye’de üye yapılacak bir sürü insan var. Bu da sizin pazarınızın açık olduğunu gösterir. Burada değinmek istediğim yer LR’a erken üye olanlar şanslı çünkü ilk üyeler her zaman çok fazla kazanır, geç üye olanlar ise az kazanır! bu hep böyledir. Şimdi size düşünmenize gerek yok diyorum ve hayallerinizi gerçekleştirmek için geç kalmamanız konusunda uyarıda bulunuyorum. KİM KAZANMAK İSTİYOR? 

LR İş Ortağı – Üyesi Olmak İsteyen veya Bilgi Almak İsteyen Aşağıda Bulunan Formu Doldurabilir…

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir