Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


LR’a Nasıl Üye Olunur?

LR Nasıl Üye Olurum

Bir çok kişinin kafasında olan şu meşhur soru işaretlerini kaldırma adına bu başlığı oluşturmuş bulunmaktayım. ”LR’a Nasıl Üye Olunur?” evet bu soru çok soruluyor ve özellikle sosyal medya’da yorumlarda bu paylaşımlar yapılmakta olduğunu görmekteyiz. Bunun üzerine bizler de LR İş Ortağı sitemizden sizleri aydınlatmak için bu yazıyı paylaşıyoruz. Öncelikle LR Üyesi Nasıl Olurum? diye soran kişilere şunu söylemek istiyorum. Sizler de haklısınız çünkü İnternet ortamında araştırma yapınca LR ile ilgili bir çok bilginin olduğunu ama sizin asıl sonuca ulaşamadığını bende yaptığım araştırmada gördüm. Burada biz devreye girmek istedik ve buradan LR Üyelik ile ilgili bazı sorunlara açıklık getirelim istedik.

LR’a Nasıl Üye Olurum?

Öncelikle LR’ın sistemi network sistemi olduğu için bire bir bir iş ortağının sizi üye yapması gerekiyor. LR’ın firmasından üyelik talep etmeyin LR Firması böyle bir şey yapmaz çünkü onlara aykırı bir sistemdir. O yüzden üye olmak istiyorsanız eğer benim gibi veya benim gibi olan LR İş Ortakları ile olur. Üye olmak istediğinizi aşağıda bulunan üyelik ve bilgi formunu doldurarak sizlere telefonda da detaylı olarak üyelik veya ürünler ile ilgili detaylı bilgi verilir eğer uygun görürseniz LR üyeliğinizi de gerçekleştirebiliriz.

LR Üyelik Şartları Nedir?

LR’a üye olmak ücretli değildir. Öncelikle bunu anlamanızı istedik çünkü LR’ı saadet zincirlerine benzeten bazı insanlar oluyor ve bu LR’a yakıştırılan en çirkin benzetmedir. LR’ın sistemi çok farklı ve üye olmak isteyen binlerce ve on binlerce insan LR iş ortağı arayıp kendilerini üye yapmak istediklerini bizler şahsen yaşıyor ve görüyoruz. Neden üye olmak istiyorlar çünkü LR’ın gerçekten diğer firmalara göre çok ciddi bir çalışma prensibine sahip olması ve ürün kalitesinin ciddi anlamda sonuç vermesidir.

Peki LR üyelik şartları nedir demiştik, açıkçası LR’ın üye olmak isteyen kişiden tek bir isteği var oda ilk üye olan kişinin en az 85 TL’lik bir ürün veya ürünler almasıdır. O verdiğiniz para ile de kendinize ürün alıyorsunuz yanlış anlaşılmasın üyelik ücreti değildir, kendinize aldığınız ürünün ücretidir. Daha sonrasında LR iş ortağı teması yapıyor ve sizi LR’ın bir parçası yapıyor bu kadar.

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir