LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR’a Üye Olurken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

lr-sans

LR ile ilgilenen değerli ziyaretçilerimiz öncelikle bu yazacaklarımın siz yeni üye olacakları yakından ilgilendiren bir durum olacağını bilmenizi ister ve tavsiyelerimi dikkate alırsanız başarılı bir LR üyesi olacağınızı da tahmin ederim.

LR firmasını ve ürünlerini bu yazımızda anlatmayacağım zaten üye olma durumuna kadar gelmişseniz eğer, LR’ı az çok biliyorsunuz diye düşünüyorum. Ben 8 aydır LR firmasının üyesiyim ve yolumda çok güzel ilerliyorum üyelerim çoğalıyor satışlar devam ediyor ve aylık mütevazi bir kazanca sahibim. Şu kadarını söyleyeyim Türkiye’nin asgari ücretinin biraz üstünde çok değil ama:) 8 ayda bu bence güzel bir ilerleme ve işin güzel tarafı bu rakamlar düşmüyor aksine hey ay geçtikçe artıyor.

Çünkü altımdaki üyeler ile beraber bende üye yapmaya devam ettiğim için sistem güzel işliyor. Merdiven basamaklarını grafiklerde gösterdikleri gibi adım adım basamak basamak çıkmaktayım. Şimdi ben bu başarımı beni üye yapan kişiye ve sonrasında ekibime bir nevi borçluyum, çünkü takım liderimin beni yönlendirmesi ile ve bilgileri ile ilk zamanlar takıldığım noktalarda en hızlı bir şekilde bize ayrılan özel WhatsApp grubundan desteklerini eksik etmediler sağolsunlar. Buraya kadar her şey güzel fakat sizin üye olurken neye dikkat etmeniz gerekiyor? cevabı yazımızın devamında.

LR Yeni Üyelik ve Önem Gösterilmesi Gereken Durumlar

LR üye olurken ilk dikkat etmeniz gereken husus sizi LR’a üye yapacak kişidir. Sizi LR’a üye yapacak kişinin pozitif bir insan olması lazım, haftada en az grubunuzun yakınsanız eğer toplantı yapması lazım ve sizin katılmanız lazım, LR Firmasını çok iyi benimsemiş ve firma hakkında tüm detayları bilmesi lazım ve kesinlikle LR Ürünlerinin hangi rahatsızlıkta ne işe yaradıklarını bilmesi lazım. Aksi bir durumda eğer bunları sizi üye yapacak kişi ve onun lideri bilmiyor ise emin olun sizi çok zorlayacaktır arkadaşlar. Bunları nereden biliyorum diye soruyorsanız eğer, web sitem üzerinden bazı LR’a yeni olmuş üyeler beni arıyor veya WhatsApp üzerinden yazıyorlar; Şu ürün şu rahatsızlığa iyi gelir mi?, Bu ürün ne işe yarıyordu?, LR Pirim sistemi nasıl işliyor?, LR Rest de demektir?, Akne LR’ın hangi ürünü ile geçer? gibi bir sürü sorular soruyorlar sağolsunlar, bende bilgileri zamanım oldukça veriyorum fakat, daha sonrasında aynı kişi ararsa onu uyarmak zorunda kalıyorum sizi üye yapan kişinin size bu bilgileri vermesi lazım diye, fakat bana dedikleri şu beni üye yapan cevap vermiyor veya beni üye yapan bilmiyor.

Demek istediğimi anladınız sanırım burada üye yapan kişinin önemi çok ve eğer siz LR ile doğrudan satış yapmak veya üye yaparak bir yerlere gelmek istiyorsanız lütfen sizi üye yapanı iyi araştırın. Naçizane fikrimdir dikkate alıp almamak özgür iradenize kalmıştır. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere…

Not: LR’a bir kere üye olduktan sonra sizi üye yapan kişiyi veya grubunuzu değiştiremezsiniz. Onun için işinizi şansa bırakmayın!

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu