Menu

LR’a Yeni Üye Nasıl Bulabilirim?

lr-uyelik

LR’a üye olunca yeni üyelerin ilk yaptığı şey çevresindeki kişilerden üye olmak isteyen kişileri kendisi aracılığı ile LR iş ortağı yani üyesi yapmak olur. Daha sonrasında çevresindeki insanları üye yaptıktan sonra ise nasıl üye toplayabilirim? düşüncesine kapılan bir çok üye tanıyorum. Açıkçası şuan bulunduğunuz web sitesi sizlere bir örnek olsun ve bu sadece bir fikir ve ilk adım olarak kendinize özel LR ile ilgili haberleri paylaşabileceğiniz ve kendi tecrübelerinizi sunabileceğiniz bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Daha başka ne yapabilirim? mesela sosyal medya ile arası iyi olan kişilerin bu aracı kullanabileceğini ve buradan da çok olumlu dönüşler alabileceğini bilmenizi isteriz. Başka nasıl yapabilirim? mesela hiç tanımadığını kişileri bile üye yapabilirsiniz, mesela potansiyel biri var ise çekinmeden yanına gidip LR’dan bahsedebilir ve zaten bildiğiniz faydalarını anlatırsanız emin olun %50 şansınız var ve LR’ın avantajları ve kazanacağı primler ve araba konsepti ile de dikkatini çekebilir ve üye yapabilirsiniz.

Başıma gelen bir örnek LR üye yapma durumu

Geçen hafta bulunduğum yerde değilde başka bir semtte alışveriş yaparken bir markanın kozmetik bölümünde ürünlere bakıyordum ve yanımda da bir bayan kararsız bir şekilde ruj reyonuna bakıyordu. Emin değil ve bana bir şey soracağını anladım ve sordu da, sizce bu marka rujları nasıl denediniz mi güzel mi? şeklinde sorular sordu bende açıkçası pek bilmiyordum o ürünleri ve açıkça söyledim bu marka ürünleri hiç kullanmadım bilmiyorum fakat kullandığım ürünlerim var ve merak ettiğim için fiyatlara ve ürünlere bakıyorum dedim. Hangisini kullanıyorsunuz dedi, ve LR Kozmetik Ürünleri kullanıyorum ve çok memnunum dedim. Fiyatları ve kalitesi çok iyi isterseniz sizde deneyin dedim. Nereden temin edebileceğini sordu ve bende LR üyelik sistemini anlattım ve o gün o bayanı LR’a üye yaptım. Demek istediğim şu ki, hiç beklemediğiniz yerden bile üye yapabilirsiniz arkadaşlar, sadece biraz istekli olmanız ve çabuk pes etmemeniz gerekiyor.

 

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)